Logotyp Opryski 4 You
Szybki kontakt

Deratyzacja Jarocin

Strona do wynajęcia

Liczna populacja niechcianych gryzoni lokalizujących się w okolicy siedlisk ludzkich (domy, mieszkania, placówki publiczne i komercyjne) jest powodem do pilnej interwencji odpowiednich służb. Wszelkie gryzonie stanowią zagrożenie dla zdrowia, ponieważ mogą być wektorem lub źródłem chorób groźnych dla ludzi bądź innych zwierząt. Deratyzacja jest formą niezbędnej i skutecznej ochrony człowieka przed bakteriami, wirusami czy ekto- i endopasożytami.

Producenci żywności są prawnie zobligowani do zapewnienia bezpieczeństwa ich produktów, tak więc proces deratyzacji jest niezbędnym elementem zapobiegania chorobom przenoszonym drogą pokarmową oraz innym zoonozom. Nie mniej jednak, do kontaktu oprócz firm zapraszamy również osoby prywatne, poszukujące specjalistów skutecznie pozbywających się kun, myszy, szczurów, czy też innych szkodników z każdego rodzaju budynków i pomieszczeń. Nasza firma deratyzacyjna specjalizuje się w usługach takich jak profesjonalne usuwanie szczurów, usuwanie myszy, usuwanie kun, usuwanie kretów, zwalczanie nornic i gwarantuje, że w wyniku procesu deratyzacji dany szkodnik nie powróci na miejsce wcześniej przed niego zajmowane.

Dysponujemy odpowiednim sprzętem i doświadczeniem, dzięki czemu jesteśmy w stanie pozbyć się szkodników takich jak:

  • mysz domowa
  • mysz paletowa
  • szczur domowy
  • szczur wędrowny
  • kuna domowa
  • kuna leśna
  • kret europejski
  • nornica ruda
  • wszelkiego rodzaju inne gryzonie

Działamy kompleksowo, tak więc nasze działania rozpoczynamy od lokalizacji miejsca przebywania szkodników, doboru najbardziej optymalnych metod zwalczania, poprzez usunięcie i późniejsze zapobieganie ponownej kolonizacji obszaru. Do każdego zlecenia podchodzimy bardzo indywidualnie, dobierając najlepsze środki ochrony i zwalczania. Działamy w pełni dyskretnie, dzięki czemu nie musisz martwić się plotkami w okolicy.

USUWANIE SZCZURÓW JAROCIN

Szczury to wyjątkowo niebezpieczne i nieprzyjemne gryzonie ze względu na możliwość przenoszenia różnych chorób oraz wywoływania strat wśród zapasów żywności.

Walka ze szczurami powinna być skuteczna i zdecydowana. Domowe sposoby warto odłożyć na bok, gdyż najczęściej są nieskuteczne. Ważne jest kompleksowe zwalczanie gryzoni, ponieważ w momencie gdy pozbędziemy się tylko części, pozostała grupa się i tak namnoży i uodporni na dotychczas stosowane środki. Każdy dzień zwłoki to ogromne ryzyko rozmnożenia się gryzoni! Pamiętaj, gryzonie rozmnażają się bardzo szybko i przejście dwóch osobników do całego stada trwa zaledwie kilkanaście dni!

Co powinniśmy zrobić w momencie niekontrolowanego namnożenia się populacji gryzoni? Przede wszystkim nie należy tracić pieniędzy na powszechnie dostępne środki na szczury. Trutki, półśrodki i pułapki, które może zakupić każdy, nie są i nie mogą być skuteczne. Te rozwiązania muszą być proste w obsłudze i bezpieczne, skoro każdy może je kupić. Oprócz tego zaobserwowaliśmy, że te środki chemiczne, które kiedyś były skuteczne wobec szczurów, dziś już nie działają. Nasi eksperci podejrzewają, że to za sprawą zanieczyszczenia środowiska. Coraz więcej toksycznych, chemicznych odpadów, w których grasują szczury, uodparnia te szkodniki na trutki chemiczne.

Najlepiej powierzyć tę sprawę specjalistom.. Wystarczy jeden telefon, aby rozwiązać problem. Jak to dokładnie wygląda?

Dzwonisz. Przyjeżdżamy. Żaden z sąsiadów nie wie kim jesteśmy, bo niczym się nie wyróżniamy. Oceniamy sytuację i wybieramy najlepszą metodę. Problem znika.

USUWANIE MYSZY JAROCIN

Mimo popularności myszy, szczególnie białej, jako zwierzątka domowego, mało kto cieszy się na myśl, że w kuchni lub magazynie urządził sobie gniazdo ten właśnie gryzoń. Myszy coraz częściej występują nie tylko na działce, lub w ogrodzie, ale również wewnątrz piwnic domów mieszkalnych i samych wnętrz domów. Jednym z powodów, dla których kiedyś oswojono koty była właśnie potrzeba skutecznego zwalczania gryzoni.

Mysz domowa to najpopularniejsza rasa myszy. Jest to niewielki, niepozorny gryzoń, którego rozmiar sięga dziesięciu centymetrów, nie licząc równie długiego ogona. Mysz domowa jest gatunkiem niesamowicie inwazyjnym, przemieszczającym się wraz z człowiekiem i zdolnym przystosować się do każdych warunków, włączając w to rejony o temperaturach nie wzrastających powyżej zera stopni. W sprzyjających rozwojowi warunkach, myszy rozmnażają się wyjątkowo szybko. Młody osobnik osiąga dojrzałość płciową w ciągu dwóch, maksymalnie trzech miesięcy. Ciąża trwa do 21 dni, a w jednym miocie potrafi urodzić się nawet do dziewięciu gryzoni. Ponadto, myszy rozmnażają się cały rok, rodząc młode nawet osiem razy.

Biorąc pod uwagę tempo rozmnażania, a także łatwość, z jaką przystosowują się one do nowych warunków, gryzonie te uważane są za wyjątkowego szkodnika. Zwalczanie myszy to walka nie tylko z ich domową odmianą, ale również z ich kuzynami, takimi jak mysz polna, która potrafi siać nie mniejsze zniszczenia w zapasach. Zmorą magazynów są tak zwane myszy paletowe, które, jak sugeruje nazwa, podróżują na dalekie odległości w paletach używanych do przewozu żywności.

Każdy gatunek niechcianego gryzonia jest szkodnikiem. Szczury i myszy potrafią zniszczyć całe ludzkie zbiory pożywienia; myszy nie robią zapasów, dlatego też na bieżąco poszukują żywności w miejscu, w którym przebywają. Ze względu na fakt, że są to gryzonie wszystkożerne, sieją spustoszenie nie tylko w zbożu, ale również pośród innych produktów spożywczych, które znalazły się w ich zasięgu, nie gardząc tymi pochodzenia zwierzęcego. Przy pojawieniu się szczurów lub myszy, większość osób od razu zaczyna zastanawiać się jak je wytępić.

Powodem dla którego poszukuje się sposobu na pozbycie się myszy skutecznie i bezpowrotnie, jest miedzy innymi kwestia sanitarna: pojedyńcza mysz jest w stanie wyprodukować w bardzo krótkim czasie bardzo duże ilości moczu i kału, będącymi źródłem zagrożenia biologicznego dla ludzi. Również sama mysz może być nosicielem wirusów, bakterii i pasożytów, a patrząc na upodobanie tych gryzoni do magazynów, palet i kontenerów, zatrważająca jest myśl o tym, iż chory osobnik może podróżować setki kilometrów, roznosząc różnego rodzaju choroby.

Logotyp Opryski 4 You

Wszystkie prawa zastrzeżone – Opryski4You.pl
Używanie i kopiowanie treści i zdjęć bez zgody właściciela jest ZABRONIONE i grozi skutkami prawnymi.
Opieka i pozycjonowanie: IT AGENCJA | STRONY WWW WARSZAWA
Polecamy: Odkleszczanie i odkomarzanie | DDD Sochaczew | DDD Polska | Skup nieruchomości Warszawa | Skup nieruchomości Mazowieckie