Logotyp Opryski 4 You
Szybki kontakt

Deratyzacja Przemyśl

Strona do wynajęcia

Liczna populacja niechcianych gryzoni lokalizujących się w okolicy siedlisk ludzkich (domy, mieszkania, placówki publiczne i komercyjne) jest powodem do pilnej interwencji odpowiednich służb. Wszelkie gryzonie stanowią zagrożenie dla zdrowia, ponieważ mogą być wektorem lub źródłem chorób groźnych dla ludzi bądź innych zwierząt. Deratyzacja jest formą niezbędnej i skutecznej ochrony człowieka przed bakteriami, wirusami czy ekto- i endopasożytami.

Producenci żywności są prawnie zobligowani do zapewnienia bezpieczeństwa ich produktów, tak więc proces deratyzacji jest niezbędnym elementem zapobiegania chorobom przenoszonym drogą pokarmową oraz innym zoonozom. Nie mniej jednak, do kontaktu oprócz firm zapraszamy również osoby prywatne, poszukujące specjalistów skutecznie pozbywających się kun, myszy, szczurów, czy też innych szkodników z każdego rodzaju budynków i pomieszczeń. Nasza firma deratyzacyjna specjalizuje się w usługach takich jak profesjonalne usuwanie szczurów, usuwanie myszy, usuwanie kun, usuwanie kretów, zwalczanie nornic i gwarantuje, że w wyniku procesu deratyzacji dany szkodnik nie powróci na miejsce wcześniej przed niego zajmowane.

Dysponujemy odpowiednim sprzętem i doświadczeniem, dzięki czemu jesteśmy w stanie pozbyć się szkodników takich jak:

  • mysz domowa
  • mysz paletowa
  • szczur domowy
  • szczur wędrowny
  • kuna domowa
  • kuna leśna
  • kret europejski
  • nornica ruda
  • wszelkiego rodzaju inne gryzonie

Działamy kompleksowo, tak więc nasze działania rozpoczynamy od lokalizacji miejsca przebywania szkodników, doboru najbardziej optymalnych metod zwalczania, poprzez usunięcie i późniejsze zapobieganie ponownej kolonizacji obszaru. Do każdego zlecenia podchodzimy bardzo indywidualnie, dobierając najlepsze środki ochrony i zwalczania. Działamy w pełni dyskretnie, dzięki czemu nie musisz martwić się plotkami w okolicy.

USUWANIE SZCZURÓW PRZEMYŚL

Szczury to wyjątkowo niebezpieczne i nieprzyjemne gryzonie ze względu na możliwość przenoszenia różnych chorób oraz wywoływania strat wśród zapasów żywności.

Walka ze szczurami powinna być skuteczna i zdecydowana. Domowe sposoby warto odłożyć na bok, gdyż najczęściej są nieskuteczne. Ważne jest kompleksowe zwalczanie gryzoni, ponieważ w momencie gdy pozbędziemy się tylko części, pozostała grupa się i tak namnoży i uodporni na dotychczas stosowane środki. Każdy dzień zwłoki to ogromne ryzyko rozmnożenia się gryzoni! Pamiętaj, gryzonie rozmnażają się bardzo szybko i przejście dwóch osobników do całego stada trwa zaledwie kilkanaście dni!

Co powinniśmy zrobić w momencie niekontrolowanego namnożenia się populacji gryzoni? Przede wszystkim nie należy tracić pieniędzy na powszechnie dostępne środki na szczury. Trutki, półśrodki i pułapki, które może zakupić każdy, nie są i nie mogą być skuteczne. Te rozwiązania ze względu na swoją powszechność i dostępność nie są wystarczająco skuteczne, zwłaszcza gdy mamy do czynienia z dużą grupą szkodników. Ponadto zaobserwowaliśmy, że te środki chemiczne, które kiedyś były skuteczne wobec szczurów, dziś już nie działają. Nasi eksperci podejrzewają, że to za sprawą zanieczyszczenia środowiska. Rosnąca liczba toksycznych, chemicznych odpadów, w których grasują szczury, uodparnia te szkodniki na trutki chemiczne.

Najskuteczniejszą i najszybszą formą walki ze szczurami jest powierzenie całego procesu grupie specjalistów. Wystarczy jeden telefon, aby rozwiązać problem. Jak to dokładnie wygląda?

Dzwonisz. Przyjeżdżamy. Żaden z sąsiadów nie wie kim jesteśmy, ponieważ przyjeżdżamy nieoznakowanym samochodem. Oceniamy sytuację i wybieramy najlepszą metodę. Wdrażamy program zwalczania szkodników. Problem znika.

USUWANIE MYSZY PRZEMYŚL

Mysz domowa jest popularnym domowym pupilem, nie mniej jednak mało kto cieszy się z obecności dzikiej myszy w swojej piwnicy bądź garażu. Aktualnie myszy coraz częściej występują na działkach, ogrodach oraz w samych wnętrzach domów. Nie jest to jednak świeżo powstały problem, ponieważ już wieki temu człowiek w celu walki z tym gryzoniem postanowił oswoić dziko żyjące koty.

Najpopularniejszą rasą myszy jest mysz biała. Ten niewielki, niepozorny gryzoń, osiąga wielkość do dziesięciu centymetrów, nie licząc równie długiego ogona. Mysz domowa jest gatunkiem niezwykle inwazyjnym, przemieszczającym się wraz z człowiekiem. Co więcej, jest zdolna przystosować się do każdych warunków, włączając w to obszary o temperaturach nie wzrastających powyżej zera stopni. W sprzyjających warunkach myszy rozmnażają się wyjątkowo szybko. Młode osobniki osiągają dojrzałość płciową w ciągu dwóch - trzech miesięcy. Okres ciąży trwa do 21 dni, a w jednym miocie potrafi urodzić się nawet do dziewięciu młodych. Ponadto myszy rozmnażają się cały rok, rodząc nawet osiem razy.

Biorąc pod uwagę tempo rozmnażania, a także łatwość przystosowywania się do nowych warunków, gryzonie te uchodzą są za szczególnego szkodnika. Zwalczanie myszy to walka również z kuzynami myszy domowej, a więc z rasą o nazwie mysz polna, która potrafi siać nie mniejsze zniszczenia w zapasach. Problemem magazynów są myszy paletowe, które przemieszczają się na dalekie odległości bytując w paletach z żywnością.

Każdy gatunek niechcianego gryzonia jest szkodnikiem. Szczury i myszy potrafią zniszczyć całe ludzkie zbiory pożywienia; myszy nie robią zapasów, dlatego też na bieżąco poszukują żywności w miejscu, w którym przebywają. Ze względu na fakt, że są to gryzonie wszystkożerne, sieją spustoszenie nie tylko w zbożu, ale również pośród innych produktów spożywczych, które znalazły się w ich zasięgu, nie gardząc tymi pochodzenia zwierzęcego. Przy pojawieniu się szczurów lub myszy, większość osób od razu zaczyna zastanawiać się jak je wytępić.

Powodem dla którego poszukuje się sposobu na pozbycie się myszy skutecznie i bezpowrotnie, jest miedzy innymi kwestia sanitarna: pojedyńcza mysz jest w stanie wyprodukować w bardzo krótkim czasie bardzo duże ilości moczu i kału, będącymi źródłem zagrożenia biologicznego dla ludzi. Również sama mysz może być nosicielem wirusów, bakterii i pasożytów, a patrząc na upodobanie tych gryzoni do magazynów, palet i kontenerów, zatrważająca jest myśl o tym, iż chory osobnik może podróżować setki kilometrów, roznosząc różnego rodzaju choroby.

Logotyp Opryski 4 You

Wszystkie prawa zastrzeżone – Opryski4You.pl
Używanie i kopiowanie treści i zdjęć bez zgody właściciela jest ZABRONIONE i grozi skutkami prawnymi.
Opieka i pozycjonowanie: IT AGENCJA | STRONY WWW WARSZAWA
Polecamy: Odkleszczanie i odkomarzanie | DDD Sochaczew | DDD Polska | Skup nieruchomości Warszawa | Skup nieruchomości Mazowieckie