Logotyp Opryski 4 You
Szybki kontakt

Deratyzacja Rzepin

Strona do wynajęcia

Liczna populacja niechcianych gryzoni lokalizujących się w okolicy siedlisk ludzkich (domy, mieszkania, placówki publiczne i komercyjne) jest powodem do pilnej interwencji odpowiednich służb. Wszelkie gryzonie stanowią zagrożenie dla zdrowia, ponieważ mogą być wektorem lub źródłem chorób groźnych dla ludzi bądź innych zwierząt. Deratyzacja jest formą niezbędnej i skutecznej ochrony człowieka przed bakteriami, wirusami czy ekto- i endopasożytami.

Producenci żywności mają obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa żywności, co jest podyktowane prawnym obowiązkiem. Kwestia ta powoduje, że proces deratyzacji jest jednym z nieodłącznych elementów profilaktyki. Jesteśmy firmą, której zadaniem jest skuteczne pozbycie się kun, myszy, szczurów, czy też innych szkodników z każdego rodzaju budynków i pomieszczeń. Nasza firma deratyzacyjna w pełni legalnie specjalizuje się w usługach takich jak profesjonalne usuwanie szczurów, usuwanie myszy, usuwanie kun, usuwanie kretów, zwalczanie nornic i daje gwarancje, że w wyniku procesu deratyzacji dany szkodnik nie powróci na wcześniej zajmowane miejsce.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt, dzięki czemu gwarantujemy pozbycie się problemu szkodników takich jak:

  • mysz domowa
  • mysz paletowa
  • szczur domowy
  • szczur wędrowny
  • kuna domowa
  • kuna leśna
  • kret europejski
  • nornica ruda
  • wszelkiego rodzaju inne gryzonie

W zakresie usług deratyzacji nasza firma przewiduje kompleksowe rozwiązanie problemu wszelkiego rodzaju szkodników, zaczynając od lokalizacji miejsca ich przebywania, doboru odpowiednich metod zwalczania, poprzez usunięcie i późniejsze zapobieganie ponownej kolonizacji obszaru. Każdy przypadek jest inny, dlatego indywidualnie opracujemy plan działania oraz wykorzystujemy najskuteczniejsze ze środków. Jednocześnie, zdając sprawę z delikatności z jaką należy podejść do problemu zalęgnięcia się gryzoni w budynku, nasza firma gwarantuje dyskrecję podczas rozwiązywania zaistniałej sytuacji.

USUWANIE SZCZURÓW RZEPIN

Szczury to wyjątkowo niebezpieczne i nieprzyjemne gryzonie. Po pierwsze odrażają swoim wyglądem. Po drugie przenoszą różne choroby oraz potrafią wyrządzić horrendalne straty wśród żywności i zapasów!

Trzeba z nimi stanowczo i skutecznie walczyć. Domowe sposoby należy odłożyć na bok, bo w niemal stu procentach są nieskuteczne. Nawet jeśli część szkodników zostanie wytępiona, to pozostała ilość i tak się szybko rozmnoży. A każda chwila to ogromne ryzyko rozmnożenia się gryzoni! Nikt nie chciałby, aby dwa małe szczury grasujące w piwnicy, nagle zamieniły się w całe stado gryzoni!

Co robić? Przede wszystkim nie należy tracić pieniędzy na powszechnie dostępne środki na szczury. Trutki, półśrodki i pułapki, które może zakupić każdy, nie są i nie mogą być skuteczne. Te rozwiązania muszą być proste w obsłudze i bezpieczne, skoro każdy może je kupić. Oprócz tego zaobserwowaliśmy, że te środki chemiczne, które kiedyś były skuteczne wobec szczurów, dziś już nie działają. Nasi eksperci podejrzewają, że to za sprawą zanieczyszczenia środowiska. Coraz więcej toksycznych, chemicznych odpadów, w których grasują szczury, uodparnia te szkodniki na trutki chemiczne.

Najlepiej powierzyć tę sprawę specjalistom.. Wystarczy jeden telefon, aby rozwiązać problem. Jak to dokładnie wygląda?

Dzwonisz. Przyjeżdżamy. Żaden z sąsiadów nie wie kim jesteśmy, bo niczym się nie wyróżniamy. Oceniamy sytuację i wybieramy najlepszą metodę. Problem znika.

USUWANIE MYSZY RZEPIN

Mimo popularności myszy, szczególnie białej, jako zwierzątka domowego, mało kto cieszy się na myśl, że w kuchni lub magazynie urządził sobie gniazdo ten właśnie gryzoń. Myszy coraz częściej występują nie tylko na działce, lub w ogrodzie, ale również wewnątrz piwnic domów mieszkalnych i samych wnętrz domów. Jednym z powodów, dla których kiedyś oswojono koty była właśnie potrzeba skutecznego zwalczania gryzoni.

Najpopularniejszym rodzajem myszy, z którym często utożsamiamy cały gatunek, jest mysz domowa. Jest to niewielki, niepozorny gryzoń, którego rozmiar sięga dziesięciu centymetrów, nie licząc równie długiego ogona. Mysz domowa jest gatunkiem niesamowicie inwazyjnym, przemieszczającym się wraz z człowiekiem i zdolnym przystosować się do każdych warunków, włączając w to rejony o temperaturach nie wzrastających powyżej zera stopni. W sprzyjających rozwojowi warunkach, myszy rozmnażają się wyjątkowo szybko. Młody osobnik osiąga dojrzałość płciową w ciągu dwóch, maksymalnie trzech miesięcy. Ciąża trwa do 21 dni, a w jednym miocie potrafi urodzić się nawet do dziewięciu gryzoni. Ponadto, myszy rozmnażają się cały rok, rodząc młode nawet osiem razy.

Biorąc pod uwagę tempo rozmnażania, a także łatwość, z jaką przystosowują się one do nowych warunków, gryzonie te uważane są za wyjątkowego szkodnika. Zwalczanie myszy to walka nie tylko z ich domową odmianą, ale również z ich kuzynami, takimi jak mysz polna, która potrafi siać nie mniejsze zniszczenia w zapasach. Zmorą magazynów są tak zwane myszy paletowe, które, jak sugeruje nazwa, podróżują na dalekie odległości w paletach używanych do przewozu żywności.

Każdy gatunek niechcianego gryzonia jest szkodnikiem. Szczury i myszy potrafią zniszczyć całe ludzkie zbiory pożywienia; myszy nie robią zapasów, dlatego też na bieżąco poszukują żywności w miejscu, w którym przebywają. Ze względu na fakt, że są to gryzonie wszystkożerne, sieją spustoszenie nie tylko w zbożu, ale również pośród innych produktów spożywczych, które znalazły się w ich zasięgu, nie gardząc tymi pochodzenia zwierzęcego. Przy pojawieniu się szczurów lub myszy, większość osób od razu zaczyna zastanawiać się jak je wytępić.

Przyczyną, dla której poszukuje się sposobu na to, jak pozbyć się myszy skutecznie i bezpowrotnie, są między innymi względy sanitarne: otóż jedna mysz potrafi wyprodukować w bardzo krótkim czasie bardzo duże ilości moczu i kału, które stanowią oczywiste źródło zagrożenia biologicznego dla ludzi. Również sama mysz może być nosicielem wirusów, bakterii i pasożytów, a biorąc pod uwagę upodobanie tych gryzoni do magazynów, palet i kontenerów, zatrważająca jest myśl o tym, iż chory osobnik może podróżować setki kilometrów, roznosząc różnego rodzaju choroby.

Logotyp Opryski 4 You

Wszystkie prawa zastrzeżone – Opryski4You.pl
Używanie i kopiowanie treści i zdjęć bez zgody właściciela jest ZABRONIONE i grozi skutkami prawnymi.
Opieka i pozycjonowanie: IT AGENCJA | STRONY WWW WARSZAWA
Polecamy: Odkleszczanie i odkomarzanie | DDD Sochaczew | DDD Polska | Skup nieruchomości Warszawa | Skup nieruchomości Mazowieckie