Dezynfekcja Drezdenko

Świadczymy usługi z zakresu dezynfekcji w Drezdenku. Podejmowane przez nas działania są w pełni kompleksowe. Dezynfekujemy lokale, biura, mieszkania i inne pomieszczenia. Jaki mamy cel podczas dezynfekcji pomieszczeń? Często dezynfekujemy lokale po osobach zmarłych, które przebywały w tym miejscu. W dobie pandemii szczególnie polecamy dezynfekcję lokali po przebyciu COVID-19.

 

Dezynfekcja jest usługą wykonywaną w obiektach przemysłu farmaceutycznego, spożywczego, dużej i małej gastronomii, hotelach, obiektach handlowych i logistycznych, salach konferencyjnych, szkołach, żłobkach, przedszkolach, biurach, domach mieszkalnych etc.

W ramach naszych usług gwarantujemy fachową obsługę i doradztwo oraz bezpłatny audyt przedsiębiorstwa w obszarze dezynfekowanego miejsca i okolic. Dojazd do miejsca zlecenia – gratis! W zakresie naszych usług leży również dezynfekcja środków transportu do przewozu osób i mienia, a także specjalnego przeznaczenia: pojazdy do wywozu odpadów, samochody do transportu zwierząt, pojazdy przewożące niebezpieczne odpady, środki transportu medycznego.

Proces dezynfekcji wykonujemy w Drezdenku i innych miastach na terenie województwa lubuskiego. Nasza firma zapewnia krótkie terminy świadczenia usług od momentu zgłoszenia. Jesteśmy tu po to, by Ci pomóc.

Stosowane przez nas METODY DEZYNFEKCJI:

  • dezynfekcja specjalistycznymi preparatami chemicznymi,
  • dezynfekcja zamgławiaczem ULV,

WYKONUJEMY DEZYNFEKCJĘ:

  • środków transportu i sprzętu
  • różnych pomieszczeń, w tym pomieszczeń po zmarłych
  • ośrodków zdrowia,
  • karetek etc.,
  • mieszkań z osobami po przebytym COVID-19

DEZYNFEKCJA  – SKUTECZNA LIKWIDACJA ŚRODKAMI CHEMICZNYMI LUB FIZYCZNYMI DROBNOUSTROJÓW CHOROBOTWÓRCZYCH: BAKTERII, WIRUSÓW I GRZYBÓW.

Wykorzystujemy środki fizyczne, mechaniczne, chemiczne lub biologiczne. Sposób postępowania każdorazowo dobieramy do danego miejsca w celu zminimalizowania szkód. Wykonujemy dezynfekcję za pomocą sprawdzonych i atestowanych na terenie Unii Europejskiej środków.

Dezynfekcja Drezdenko najprościej ujmując jest działaniem mającym na celu niszczenie drobnoustrojów i ich form przetrwalnikowych. Dezynfekcja niszczy wszystkie formy drobnoustrojów: bakterie, wirusy oraz pierwotniaki.

DEZYNFEKCJA PO KORONAWIRUSIE Drezdenko

W dezynfekcji opryskowej Drezdenko wykorzystujemy płynne środki i różnego rodzaju opryskiwacze np. spalinowe, ręczne oraz plecakowe. Jest to jedna z najczęściej stosowanych metod dezynsekcji, do której stosujemy roztwory insektycydów. Metoda ta możemy być wykorzystywana do walki z każdego rodzaju owadami. Opryski najczęściej są stosowane w mieszkaniach i innych zamkniętych pomieszczeniach, których powierzchnia nie jest zbyt obszerna. Mieszkania, lokale, biura są miejscami w których metoda opryskowa da najlepszy efekt. Pragniemy podkreślić, że zawsze dobieramy indywidualnie zastosowane środki. Cały proces przeprowadzamy z wielką starannością gwarantującą skuteczność naszego działania.

Ogromna grupa osób zachorowała w Polsce na koronawirusa. Nie zapominajmy, że samo wyzdrowienie zainfekowanej osoby to jedno. Patogeny krążą w środowisku, mogą osadzać się na różnych powierzchniach, a następnie przenosić się na ludzi, dlatego tak ważnym jest aby regularnie dezynfekować otoczenie. Dezynfekcja najbliższego otoczenia jest kluczowa w sytuacjach zagrożenia epidemicznego, w tym ryzyka zakażenia koronawirusem Sars nCoV-2.

Liczne patogeny mają zdolność przeżywania poza organizmem żywiciela, a więc w glebie, na żywności, na różnych powierzchniach. W przypadku koronawirusa Sars nCoV-2 podejrzewa się, że pozostaje on realnym zagrożeniem na czas od kilku godzin do kilku dni. Musimy mieć więc świadomość, że ktoś z najbliższego otoczenia może się zarazić dotykając powierzchni tych samych, których dotykał zakażony. Nasza firma świadczy kompleksową dezynfekcję i odkażanie mieszkania w mieszkaniach i lokalach, w których znajdowała się osoba zakażona.

Nie jesteśmy w stanie jednoznacznie stwierdzić ile czasu koronawirusy mogą przetrwać w mieszkaniu lub innych wnętrzach, ponieważ wpływają na to różne czynniki, tj. rodzaj powierzchni, temperatura oraz wilgotność powietrza. Sprawia  to, że szczególnie rekomendowanym jest wykonanie dezynfekcji w każdym wypadku zakażenia, co da szansę na wyeliminowanie możliwości zakażenia się osób postronnych.

Odkażanie mieszkania po chorobie Drezdenko

To, że dana osoba nie jest już chora na chorobę zakaźną nie znaczy, że w jej otoczeniu nie występuje dalej patogen. Niezwykle istotna jest staranna dezynfekcja mieszkania – szczególnie gdy chcemy uchronić bliskich przed zarażeniem. Nasza firma zajmuje się dezynfekcją mieszkań, pojazdów, lokali, hal i innych większych powierzchni. Dzięki specjalistycznym środkom oraz użyciu niezwykle skutecznego zamgławiacza ULV sprostamy każdemu zadaniu. Jeśli jesteś zainteresowany dezynfekcją mieszkania po koronawirusie, zadzwoń i umów się na zabieg.

Przewiń do góry

Strona do wynajęcia

Jesli zajmujesz się usługami DDD w tej miejscowości i chcesz wynająć tę stronę, dołącz do naszego programu partnerskiego

Napisz na kontakt@opryski4you.pl