Dezynfekcja Jarocin

Firma Opryski4you zajmuje się kompleksowymi usługami z zakresu dezynfekcji w Jarocinie. W dobie pandemii koronawirusa ludzie częściej decydują się na zabieg dezynfekcji lokali czy mieszkań, w których znajdowała się osoba zarażona. Powody konieczności przeprowadzenia dezynfekcji są różne. Lokale dezynfekujemy również po osobach zmarłych, które przebywały w tym miejscu.

Usługa jest wykonywana w obiektach przemysłu farmaceutycznego, spożywczego, dużej i małej gastronomii, hotelach, obiektach handlowych i logistycznych, salach konferencyjnych, szkołach, żłobkach, przedszkolach, biurach, domach mieszkalnych etc.

Dezynfekujemy również środki transportu do przewozu osób i mienia, a także specjalnego przeznaczenia: pojazdy do wywozu odpadów, samochody do transportu zwierząt, pojazdy przewożące niebezpieczne odpady, środki transportu medycznego i samochody w komisach. Zapewniamy fachowe doradztwo i bezpłatny audyt przedsiębiorstwa na obszarze wykonania usługi.

Dezynfekcję przeprowadzamy na terenie całego województwa wielkopolskiego. Gwarantujemy szybkie terminy zabiegu dezynfekcji oraz pełną gwarancję profesjonalnego jej wykonania. Na terenie Jarocina i okolicznych miejscowości przy zamówieniu usługi dezynfekcji lub ozonowania dojazd do klienta gratis.

Stosowane METODY DEZYNFEKCJI:

  • dezynfekcja specjalistycznymi preparatami chemicznymi,
  • dezynfekcja zamgławiaczem ULV,

WYKONUJEMY DEZYNFEKCJĘ:

  • środków transportu i sprzętu
  • różnych pomieszczeń, w tym pomieszczeń po zmarłych
  • ośrodków zdrowia,
  • karetek etc.,
  • mieszkań po COVID-19

DEZYNFEKCJA (ODKAŻANIE) – NISZCZENIE ŚRODKAMI CHEMICZNYMI LUB FIZYCZNYMI DROBNOUSTROJÓW CHOROBOTWÓRCZYCH: BAKTERII, PIERWOTNIAKÓW, WIRUSÓW I GRZYBÓW.

Dezynfekcję wykonujemy za pomocą środków fizycznych, mechanicznych, chemicznych lub biologicznych. Przede wszystkim dostosowujemy metodę zwalczania do indywidualnych potrzeb i otaczającego środowiska. Realizujemy usługę dezynfekcji za pomocą sprawdzonych i atestowanych na terenie UE środków.

Dezynfekcją w Jarocinie nazywamy usuwanie szkodliwych owadów oraz ich larw z naszego otoczenia. Usługa ta skierowana jest przede wszystkim przeciwko owadom pasożytniczym, to jest: karaluchom, pchłom, wszom i komarom. Do zabiegu zobligowane są przede wszystkim firmy, ponieważ Ministerstwo Zdrowia wydało rozporządzenie, w którym zobowiązuje przedsiębiorstwa z branży spożywczej do regularnego dokonywania dezynfekcji.

Spowodowane jest to faktem, że niektóre owady mogą być potencjalnymi wektorami wielu niebezpiecznych chorób dla zdrowia i życia człowieka.

DEZYNFEKCJA PO KORONAWIRUSIE W TWOIM MIEŚCIE

Dezynfekcja opryskowa Jarocin: metoda polegająca na zastosowaniu ciekłych środków roznoszonych za pomocą różnego rodzaju opryskiwaczy np. spalinowych, ręcznych czy plecakowa. To jedna z częściej stosowanych metod dezynfekcji, do której stosujemy roztwory insektycydów. Tą metodę można stosować do tak naprawdę każdego rodzaju owadów.
Opryski stosowane są zwyczajowo przede wszystkim w mieszkaniach i innych zamkniętych pomieszczeniach, których powierzchnia nie jest zbyt duża. Mieszkania, lokale, biura – to miejsca, gdzie metoda opryskowa sprawdzi się najlepiej. Jesteśmy firmą, która indywidualnie dobiera rodzaj dezynfekcji do każdej sytuacji. Realizujemy je z odpowiednią starannością, która gwarantuje skuteczność naszego działania.

Liczba przypadków COVID-19 w naszym kraju stale rośnie. Pamiętajmy, że samo wyzdrowienie osoby zakażonej to jedno. Patogeny mogą też jednak osadzać się na powierzchniach, których dotyka chora osoba. Dlatego po chorobie najlepszym sposobem jest kompleksowe odkażenie i dezynfekcja mieszkania czy innego lokalu, w którym znajdowała się zarażona osoba. Dezynfekcja najbliższego otoczenia jest kluczowa w sytuacjach zagrożenia epidemicznego, w tym ryzyka zakażenia koronawirusem COVID-19.

Wiele wirusów i bakterii żyje poza organizmem człowieka np. na wszelkiego rodzaju powierzchniach czy sprzętach. W przypadku koronawirusa COVID-19 podejrzewa się, że pozostaje on aktywnym zagrożeniem przez okres od kilku godzin do kilku dni. Istnieje więc ryzyko, że ktoś z najbliższego otoczenia może się zarazić dotykając powierzchni tych samych, których dotykał zakażony. Oferujemy kompleksową dezynfekcję i odkażanie mieszkania w mieszkaniach i lokalach, w których znajdowała się osoba zakażona.

Trudno jednoznacznie stwierdzić, ile czasu koronawirusy mogą przetrwać w mieszkaniu lub innych wnętrzach. Mają na to bowiem wpływ różne czynniki, w tym rodzaj powierzchni, temperatura oraz wilgotność powietrza. Dlatego najlepiej wykonać dezynfekcję w każdym wypadku zakażenia, co pozwoli na wyeliminowanie możliwości zakażenia się osób postronnych.

Odkażanie mieszkania po chorobie Jarocin

Fakt wyzdrowienia nie świadczy o tym, że uporaliśmy się z chorobą zakaźną i związanymi z nią problemami. Niezwykle istotna jest staranna dezynfekcja mieszkania – szczególnie gdy chcemy uchronić bliskich przed zarażeniem. Nasza firma zajmuje się dezynfekcją mieszkań, pojazdów, lokali, hal i innych większych powierzchni. Dzięki specjalistycznym środkom oraz użyciu niezwykle skutecznego zamgławiacza ULV sprostamy każdemu zadaniu. Jeśli jesteś zainteresowany dezynfekcją mieszkania po koronawirusie, zadzwoń i umów się na zabieg.

Przewiń do góry

Strona do wynajęcia

Jesli zajmujesz się usługami DDD w tej miejscowości i chcesz wynająć tę stronę, dołącz do naszego programu partnerskiego

Napisz na kontakt@opryski4you.pl