Dezynfekcja Koło

Opryski4you zajmuje się kompleksowymi usługami z zakresu dezynfekcji w Kole. W dobie pandemii koronawirusa ludzie częściej decydują się na zabieg dezynfekcji lokali czy mieszkań, w których znajdowała się osoba zarażona. Powody konieczności przeprowadzenia dezynfekcji są różne. Lokale dezynfekujemy również po osobach zmarłych, które przebywały w tym miejscu.

Usługa jest wykonywana w obiektach przemysłu farmaceutycznego, spożywczego, dużej i małej gastronomii, hotelach, obiektach handlowych i logistycznych, salach konferencyjnych, szkołach, żłobkach, przedszkolach, biurach, domach mieszkalnych etc.

Dezynfekujemy również środki transportu do przewozu osób i mienia, a także specjalnego przeznaczenia: pojazdy do wywozu odpadów, samochody do transportu zwierząt, pojazdy przewożące niebezpieczne odpady, środki transportu medycznego i samochody w komisach. Zapewniamy fachowe doradztwo i bezpłatny audyt przedsiębiorstwa na obszarze wykonania usługi.

Dezynfekcję przeprowadzamy na terenie całego województwa wielkopolskiego. Gwarantujemy szybkie terminy zabiegu dezynfekcji oraz pełną gwarancję profesjonalnego jej wykonania. Na terenie Koła i okolicznych miejscowości przy zamówieniu usługi dezynfekcji lub ozonowania dojazd do klienta gratis.

Stosowane METODY DEZYNFEKCJI:

  • dezynfekcja specjalistycznymi preparatami chemicznymi,
  • dezynfekcja zamgławiaczem ULV,

WYKONUJEMY DEZYNFEKCJĘ:

  • środków transportu i sprzętu
  • różnych pomieszczeń, w tym pomieszczeń po zmarłych
  • ośrodków zdrowia,
  • karetek etc.,
  • mieszkań po COVID-19

DEZYNFEKCJA – PROCES NISZCZENIA ŚRODKAMI CHEMICZNYMI LUB FIZYCZNYMI DROBNOUSTROJÓW CHOROBOTWÓRCZYCH: BAKTERII, PIERWOTNIAKÓW, WIRUSÓW I GRZYBÓW.

Dezynfekcję wykonujemy przy pomocy różnych atestowanych na terenie Uni Europejskiej środków fizycznych, mechanicznych, chemicznych lub biologicznych. Przede wszystkim dostosowujemy metodę zwalczania do indywidualnych potrzeb i otaczającego środowiska.

Dezynfekcja Koło: usuwanie szkodliwych owadów oraz ich larw z naszego otoczenia. W ten szybki sposób można pozbyć się larw owadów pasożytniczych: pcheł, wszy, komarów i innych. Do czasowej dezynfekcji zobligowane są przede wszystkim firmy, ponieważ Ministerstwo Zdrowia wydało rozporządzenie, w którym zobowiązuje przedsiębiorstwa z branży spożywczej do regularnego dokonywania dezynfekcji. Spowodowane jest to faktem, że niektóre mikroorganizmy i owady mogą być wektorami wielu niebezpiecznych chorób dla zdrowia i życia człowieka.

DEZYNFEKCJA PO KORONAWIRUSIE W TWOIM MIEŚCIE

Dezynfekcja opryskowa Koło: Skuteczna uniwersalna metoda, do której stosujemy odpowiednie roztwory o właściwościach dezynfekcyjnych. Środki są rozpylane za pomocą różnego rodzaju opryskiwaczy np. spalinowych, ręcznych czy plecakowych. Opryski stosowane są przede wszystkim w mieszkaniach i innych zamkniętych pomieszczeniach, których powierzchnia nie jest zbyt duża. Mieszkania, lokale, biura – to miejsca, gdzie metoda opryskowa sprawdzi się zatem najlepiej. Zawsze przed rozpoczęciem pracy w nowym miejscu dobieramy rodzaj dezynfekcji w taki sposób, aby była jak najskuteczniejsza. Proces prowadzimy odpowiednią starannością, która gwarantuje skuteczność naszego działania.

Liczba przypadków COVID-19 w naszym kraju stale rośnie. Pamiętajmy, że samo wyzdrowienie osoby zakażonej to jedno. Pozostałe patogeny mogą w dalszym ciągu osadzać się na powierzchniach, których dotyka chora osoba. Dlatego po chorobie najlepszym sposobem jest kompleksowe odkażenie i dezynfekcja mieszkania, w którym znajdowała się zarażona osoba. Dezynfekcja najbliższego otoczenia jest kluczowa w sytuacjach zagrożenia epidemicznego, w tym ryzyka zakażenia koronawirusem COVID-19.

Wiele wirusów i bakterii żyje poza organizmem człowieka np. na wszelkiego rodzaju powierzchniach czy sprzętach. W przypadku koronawirusa COVID-19 podejrzewa się, że pozostaje on aktywnym zagrożeniem przez okres od kilku godzin do kilku dni. Istnieje więc ryzyko, że ktoś z najbliższego otoczenia może się zarazić dotykając powierzchni tych samych, których dotykał zakażony. Oferujemy kompleksową dezynfekcję i odkażanie mieszkania w mieszkaniach i lokalach, w których znajdowała się osoba zakażona.

Trudno jednoznacznie stwierdzić, ile czasu koronawirusy mogą przetrwać w mieszkaniu lub innych wnętrzach. Mają na to bowiem wpływ różne czynniki, w tym rodzaj powierzchni, temperatura oraz wilgotność powietrza. Dlatego najlepiej wykonać dezynfekcję w każdym wypadku zakażenia, co pozwoli na wyeliminowanie możliwości zakażenia się osób postronnych.

Odkażanie mieszkania po chorobie Koło

Fakt wyzdrowienia nie świadczy o tym, że uporaliśmy się z chorobą zakaźną i związanymi z nią problemami. Niezwykle istotna jest staranna dezynfekcja mieszkania – szczególnie gdy chcemy uchronić bliskich przed zarażeniem. Nasza firma zajmuje się dezynfekcją mieszkań, pojazdów, lokali, hal i innych większych powierzchni. Dzięki specjalistycznym środkom oraz użyciu niezwykle skutecznego zamgławiacza ULV sprostamy każdemu zadaniu. Jeśli jesteś zainteresowany dezynfekcją mieszkania po koronawirusie, zadzwoń i umów się na zabieg.

Przewiń do góry

Strona do wynajęcia

Jesli zajmujesz się usługami DDD w tej miejscowości i chcesz wynająć tę stronę, dołącz do naszego programu partnerskiego

Napisz na kontakt@opryski4you.pl