Dezynfekcja Skwierzyna

Świadczymy usługi z zakresu dezynfekcji w Skwierzynie. Podejmowane przez nas działania są w pełni kompleksowe. Dezynfekujemy lokale, biura, mieszkania i inne pomieszczenia. Jaki mamy cel podczas dezynfekcji pomieszczeń? Często dezynfekujemy lokale po osobach zmarłych, które przebywały w tym miejscu. W dobie pandemii szczególnie polecamy dezynfekcję lokali po przebyciu COVID-19.

 

Dezynfekcja jest usługą wykonywaną w obiektach przemysłu farmaceutycznego, spożywczego, dużej i małej gastronomii, hotelach, obiektach handlowych i logistycznych, salach konferencyjnych, szkołach, żłobkach, przedszkolach, biurach, domach mieszkalnych etc.

W ramach naszych usług gwarantujemy fachową obsługę i doradztwo oraz bezpłatny audyt przedsiębiorstwa w obszarze dezynfekowanego miejsca i okolic. Dojazd do miejsca zlecenia – gratis! W zakresie naszych usług leży również dezynfekcja środków transportu do przewozu osób i mienia, a także specjalnego przeznaczenia: pojazdy do wywozu odpadów, samochody do transportu zwierząt, pojazdy przewożące niebezpieczne odpady, środki transportu medycznego.

Proces dezynfekcji wykonujemy w Skwierzynie i innych miastach na terenie województwa lubuskiego. Nasza firma zapewnia krótkie terminy świadczenia usług od momentu zgłoszenia. Jesteśmy tu po to, by Ci pomóc.

Stosowane przez nas METODY DEZYNFEKCJI:

  • dezynfekcja specjalistycznymi preparatami chemicznymi,
  • dezynfekcja zamgławiaczem ULV,

WYKONUJEMY DEZYNFEKCJĘ:

  • środków transportu i sprzętu
  • różnych pomieszczeń, w tym pomieszczeń po zmarłych
  • ośrodków zdrowia,
  • karetek etc.,
  • mieszkań z osobami po przebytym COVID-19

DEZYNFEKCJA  – SKUTECZNA LIKWIDACJA ŚRODKAMI CHEMICZNYMI LUB FIZYCZNYMI DROBNOUSTROJÓW CHOROBOTWÓRCZYCH: BAKTERII, WIRUSÓW I GRZYBÓW.

Wykorzystujemy środki fizyczne, mechaniczne, chemiczne lub biologiczne. Sposób postępowania każdorazowo dobieramy do danego miejsca w celu zminimalizowania szkód. Wykonujemy dezynfekcję za pomocą sprawdzonych i atestowanych na terenie Unii Europejskiej środków.

Dezynfekcja Skwierzyna najprościej ujmując jest działaniem mającym na celu niszczenie drobnoustrojów i ich form przetrwalnikowych. Dezynfekcja niszczy wszystkie formy drobnoustrojów: bakterie, wirusy oraz pierwotniaki.

DEZYNFEKCJA PO KORONAWIRUSIE Skwierzyna

W dezynfekcji opryskowej Skwierzyna wykorzystujemy płynne środki i różnego rodzaju opryskiwacze np. spalinowe, ręczne oraz plecakowe. Jest to jedna z najczęściej stosowanych metod dezynsekcji, do której stosujemy roztwory insektycydów. Metoda ta możemy być wykorzystywana do walki z każdego rodzaju owadami. Opryski najczęściej są stosowane w mieszkaniach i innych zamkniętych pomieszczeniach, których powierzchnia nie jest zbyt obszerna. Mieszkania, lokale, biura są miejscami w których metoda opryskowa da najlepszy efekt. Pragniemy podkreślić, że zawsze dobieramy indywidualnie zastosowane środki. Cały proces przeprowadzamy z wielką starannością gwarantującą skuteczność naszego działania.

Ogromna grupa osób zachorowała w Polsce na koronawirusa. Nie zapominajmy, że samo wyzdrowienie zainfekowanej osoby to jedno. Patogeny krążą w środowisku, mogą osadzać się na różnych powierzchniach, a następnie przenosić się na ludzi, dlatego tak ważnym jest aby regularnie dezynfekować otoczenie. Dezynfekcja najbliższego otoczenia jest kluczowa w sytuacjach zagrożenia epidemicznego, w tym ryzyka zakażenia koronawirusem Sars nCoV-2.

Liczne patogeny mają zdolność przeżywania poza organizmem żywiciela, a więc w glebie, na żywności, na różnych powierzchniach. W przypadku koronawirusa Sars nCoV-2 podejrzewa się, że pozostaje on realnym zagrożeniem na czas od kilku godzin do kilku dni. Musimy mieć więc świadomość, że ktoś z najbliższego otoczenia może się zarazić dotykając powierzchni tych samych, których dotykał zakażony. Nasza firma świadczy kompleksową dezynfekcję i odkażanie mieszkania w mieszkaniach i lokalach, w których znajdowała się osoba zakażona.

Nie jesteśmy w stanie jednoznacznie stwierdzić ile czasu koronawirusy mogą przetrwać w mieszkaniu lub innych wnętrzach, ponieważ wpływają na to różne czynniki, tj. rodzaj powierzchni, temperatura oraz wilgotność powietrza. Sprawia  to, że szczególnie rekomendowanym jest wykonanie dezynfekcji w każdym wypadku zakażenia, co da szansę na wyeliminowanie możliwości zakażenia się osób postronnych.

Odkażanie mieszkania po chorobie Skwierzyna

Musimy być świadomi, że pozbycie się patogenu z organizmu nie jest jednoznaczne z wyeliminowaniem go ze środowiska. Nieoceniona jest staranna dezynfekcja mieszkania – szczególnie gdy zależy nam na zdrowiu bliskich osób. Nasza firma świadczy usługi z zakresu dezynfekcji mieszkań, pojazdów, lokali, hal i innych większych powierzchni. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz specjalistyczny sprzęt i preparaty, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać każdemu zadaniu. W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości – zapraszamy do kontaktu. Nasi wykwalifikowani konsultanci sprostują wszelkie niejasności.

Przewiń do góry

Strona do wynajęcia

Jesli zajmujesz się usługami DDD w tej miejscowości i chcesz wynająć tę stronę, dołącz do naszego programu partnerskiego

Napisz na kontakt@opryski4you.pl