Logotyp Opryski 4 You
Szybki kontakt

Dezynfekcja Stąporków

Strona do wynajęcia

Od wielu lat z powodzeniem zajmujemy się kompleksowymi usługami z zakresu dezynfekcji w Stąporkowie. Dezynfekujemy lokale, biura, mieszkania i inne pomieszczenia. W jakim celu dezynfekuje się pomieszczenia? Często dezynfekujemy lokale po osobach zmarłych, które przebywały w tym miejscu. W dobie pandemii szczególnie polecamy dezynfekcję lokali po przebyciu COVID-19.

 

Dezynfekcja wykonywana jest w obiektach przemysłu farmaceutycznego, spożywczego, dużej i małej gastronomii, hotelach, obiektach handlowych i logistycznych, salach konferencyjnych, szkołach, żłobkach, przedszkolach, biurach, domach mieszkalnych etc.

Zapewniamy fachowe doradztwo i bezpłatny audyt przedsiębiorstwa na terenie dezynfekowanego miejsca i okolic. Przeprowadzamy również dezynfekcję środków transportu do przewozu osób i mienia, a także specjalnego przeznaczenia: pojazdy do wywozu odpadów, samochody do transportu zwierząt, pojazdy przewożące niebezpieczne odpady, środki transportu medycznego.

Usługę Dezynfekcji przeprowadzamy w Stąporkowie i innych miastach województwa świętokrzyskiego. Zapewniamy szybkie terminy zabiegu dezynfekcji oraz pełną gwarancję profesjonalnego jej wykonania. Dojazd do Stąporkowa na czas dezynfekcji lub ozonowania gratis.

Stosowane przez nas METODY DEZYNFEKCJI:

  • dezynfekcja specjalistycznymi preparatami chemicznymi,
  • dezynfekcja zamgławiaczem ULV,

WYKONUJEMY DEZYNFEKCJĘ:

  • środków transportu i sprzętu
  • różnych pomieszczeń, w tym pomieszczeń po zmarłych
  • ośrodków zdrowia,
  • karetek etc.,
  • mieszkań z osobami po przebytym COVID-19

DEZYNFEKCJA  – SKUTECZNA LIKWIDACJA ŚRODKAMI CHEMICZNYMI LUB FIZYCZNYMI DROBNOUSTROJÓW CHOROBOTWÓRCZYCH: BAKTERII, WIRUSÓW I GRZYBÓW.

Prowadzimy dezynfekcję przy pomocy środków fizycznych, mechanicznych, chemicznych lub biologicznych. Metodę działania zawsze dostosowujemy do otaczającego dezynfekowane miejsce środowiska w celu zminimalizowania szkód. Realizujemy dezynfekcję za pomocą sprawdzonych i atestowanych na terenie Unii Europejskiej środków.

Dezynfekcja Stąporków najprościej ujmując jest działaniem mającym na celu niszczenie drobnoustrojów i ich form przetrwalnikowych. Dezynfekcja niszczy wszystkie formy drobnoustrojów: bakterie, wirusy oraz pierwotniaki.

DEZYNFEKCJA PO KORONAWIRUSIE STĄPORKÓW

W dezynfekcji opryskowej Stąporków stosujemy ciekłe środki i różnego rodzaju opryskiwacze np. spalinowe, ręczne oraz plecakowe. To jedna z częściej stosowanych metod dezynsekcji, do której stosujemy roztwory insektycydów. Można stosować ją tak naprawdę do każdego rodzaju owadów.
Opryski stosowane są zwyczajowo przede wszystkim w mieszkaniach i innych zamkniętych pomieszczeniach, których powierzchnia nie jest zbyt duża. Mieszkania, lokale, biura – to miejsca, gdzie metoda opryskowa sprawdzi się najlepiej. Jesteśmy firmą, która indywidualnie dobiera rodzaj dezynsekcji do każdej sytuacji. Realizujemy je z odpowiednią starannością, która gwarantuje skuteczność naszego działania.

Liczba osób, które zachorowały na koronawirusa Sars nCov-2 w Polsce stale się zwiększa. Pamiętajmy, że samo wyzdrowienie osoby zakażonej to jedno. Patogeny cały czas mogą też jednak osadzać się na różnych powierzchniach, których dotyka chora osoba. Dlatego najlepszym sposobem po chorobie na usunięcie pozostałych patogenów jest kompleksowe odkażenie i dezynfekcja lokalu, w którym znajdowała się zarażona osoba. Dezynfekcja najbliższego otoczenia jest kluczowa w sytuacjach zagrożenia epidemicznego, w tym ryzyka zakażenia koronawirusem Sars nCoV-2.

W przypadku koronawirusa Sars nCoV-2 podejrzewa się, że pozostaje on aktywnym zagrożeniem przez okres od kilku godzin do kilku dni, a to dlatego, że wiele wirusów i bakterii żyje poza organizmem człowieka np. na wszelkiego rodzaju powierzchniach czy sprzętach.  Istnieje więc ryzyko, że ktoś z najbliższego otoczenia może się zarazić dotykając powierzchni tych samych, których dotykał zakażony. Oferujemy kompleksową dezynfekcję i odkażanie mieszkania w mieszkaniach i lokalach, w których znajdowała się osoba zakażona.

Trudno jednoznacznie stwierdzić, ile czasu koronawirusy mogą przetrwać w mieszkaniu lub innych wnętrzach. Wpływ na to mają różne czynniki, w tym rodzaj powierzchni, temperatura oraz wilgotność powietrza. Dlatego najlepiej wykonać dezynfekcję w każdym wypadku zakażenia, co pozwoli na wyeliminowanie możliwości dalszego zakażenia się osób postronnych.

Odkażanie mieszkania po chorobie Stąporków

To, że dana osoba nie jest już chora na chorobę zakaźną nie znaczy, że w jej otoczeniu nie występuje dalej patogen. Niezwykle istotna jest staranna dezynfekcja mieszkania – szczególnie gdy chcemy uchronić najbliższych przed zarażeniem. Opryski4you zajmuje się dezynfekcją mieszkań, pojazdów, lokali, hal i innych większych powierzchni. Dzięki specjalistycznym środkom oraz użyciu niezwykle skutecznego zamgławiacza ULV sprostamy każdemu zadaniu.

Jeśli jesteś zainteresowany dezynfekcją mieszkania po koronawirusie, zadzwoń i umów się na zabieg. Gwarantujemy szybkie terminy.

Logotyp Opryski 4 You

Wszystkie prawa zastrzeżone – Opryski4You.pl
Używanie i kopiowanie treści i zdjęć bez zgody właściciela jest ZABRONIONE i grozi skutkami prawnymi.
Opieka i pozycjonowanie: IT AGENCJA | STRONY WWW WARSZAWA
Polecamy: Odkleszczanie i odkomarzanie | DDD Sochaczew | DDD Polska | Domy bez pozwolenia