Logotyp Opryski 4 You
Szybki kontakt

Dezynfekcja Sulechów

Strona do wynajęcia

Świadczymy usługi z zakresu dezynfekcji w Sulechowie. Podejmowane przez nas działania są w pełni kompleksowe. Dezynfekujemy lokale, biura, mieszkania i inne pomieszczenia. Jaki mamy cel podczas dezynfekcji pomieszczeń? Często dezynfekujemy lokale po osobach zmarłych, które przebywały w tym miejscu. W dobie pandemii szczególnie polecamy dezynfekcję lokali po przebyciu COVID-19.

 

Dezynfekcja jest usługą wykonywaną w obiektach przemysłu farmaceutycznego, spożywczego, dużej i małej gastronomii, hotelach, obiektach handlowych i logistycznych, salach konferencyjnych, szkołach, żłobkach, przedszkolach, biurach, domach mieszkalnych etc.

W ramach naszych usług gwarantujemy fachową obsługę i doradztwo oraz bezpłatny audyt przedsiębiorstwa w obszarze dezynfekowanego miejsca i okolic. Dojazd do miejsca zlecenia - gratis! W zakresie naszych usług leży również dezynfekcja środków transportu do przewozu osób i mienia, a także specjalnego przeznaczenia: pojazdy do wywozu odpadów, samochody do transportu zwierząt, pojazdy przewożące niebezpieczne odpady, środki transportu medycznego.

Proces dezynfekcji wykonujemy w Sulechowie i innych miastach na terenie województwa lubuskiego. Nasza firma zapewnia krótkie terminy świadczenia usług od momentu zgłoszenia. Jesteśmy tu po to, by Ci pomóc.

Stosowane przez nas METODY DEZYNFEKCJI:

  • dezynfekcja specjalistycznymi preparatami chemicznymi,
  • dezynfekcja zamgławiaczem ULV,

WYKONUJEMY DEZYNFEKCJĘ:

  • środków transportu i sprzętu
  • różnych pomieszczeń, w tym pomieszczeń po zmarłych
  • ośrodków zdrowia,
  • karetek etc.,
  • mieszkań z osobami po przebytym COVID-19

DEZYNFEKCJA  – SKUTECZNA LIKWIDACJA ŚRODKAMI CHEMICZNYMI LUB FIZYCZNYMI DROBNOUSTROJÓW CHOROBOTWÓRCZYCH: BAKTERII, WIRUSÓW I GRZYBÓW.

Wykorzystujemy środki fizyczne, mechaniczne, chemiczne lub biologiczne. Sposób postępowania każdorazowo dobieramy do danego miejsca w celu zminimalizowania szkód. Wykonujemy dezynfekcję za pomocą sprawdzonych i atestowanych na terenie Unii Europejskiej środków.

Dezynfekcja Sulechów najprościej ujmując jest działaniem mającym na celu niszczenie drobnoustrojów i ich form przetrwalnikowych. Dezynfekcja niszczy wszystkie formy drobnoustrojów: bakterie, wirusy oraz pierwotniaki.

DEZYNFEKCJA PO KORONAWIRUSIE Sulechów

W dezynfekcji opryskowej Sulechów wykorzystujemy płynne środki i różnego rodzaju opryskiwacze np. spalinowe, ręczne oraz plecakowe. Jest to jedna z najczęściej stosowanych metod dezynsekcji, do której stosujemy roztwory insektycydów. Metoda ta możemy być wykorzystywana do walki z każdego rodzaju owadami. Opryski najczęściej są stosowane w mieszkaniach i innych zamkniętych pomieszczeniach, których powierzchnia nie jest zbyt obszerna. Mieszkania, lokale, biura są miejscami w których metoda opryskowa da najlepszy efekt. Jesteśmy firmą, która indywidualnie dobiera rodzaj dezynsekcji do każdej sytuacji. Realizujemy je z odpowiednią starannością, która gwarantuje skuteczność naszego działania.

Liczba osób, które zachorowały na koronawirusa Sars nCov-2 w Polsce jest bardzo duża. Pamiętajmy, że samo wyzdrowienie osoby zakażonej to jedno. Patogeny mogą też jednak osadzać się na różnych powierzchniach, których dotyka chora osoba. Dlatego najlepszym sposobem po chorobie na usunięcie pozostałych patogenów jest kompleksowe odkażenie i dezynfekcja lokalu, w którym znajdowała się zarażona osoba. Dezynfekcja najbliższego otoczenia jest kluczowa w sytuacjach zagrożenia epidemicznego, w tym ryzyka zakażenia koronawirusem Sars nCoV-2.

Wiele wirusów i bakterii żyje poza organizmem człowieka np. na wszelkiego rodzaju powierzchniach czy sprzętach. W przypadku koronawirusa Sars nCoV-2 podejrzewa się, że pozostaje on aktywnym zagrożeniem przez okres od kilku godzin do kilku dni. Istnieje więc ryzyko, że ktoś z najbliższego otoczenia może się zarazić dotykając powierzchni tych samych, których dotykał zakażony. Oferujemy kompleksową dezynfekcję i odkażanie mieszkania w mieszkaniach i lokalach, w których znajdowała się osoba zakażona.

Trudno jednoznacznie stwierdzić, ile czasu koronawirusy mogą przetrwać w mieszkaniu lub innych wnętrzach. Mają na to bowiem wpływ różne czynniki, w tym rodzaj powierzchni, temperatura oraz wilgotność powietrza. Dlatego najlepiej wykonać dezynfekcję w każdym wypadku zakażenia, co pozwoli na wyeliminowanie możliwości zakażenia się osób postronnych.

Odkażanie mieszkania po chorobie Sulechów

To, że dana osoba nie jest już chora na chorobę zakaźną nie znaczy, że w jej otoczeniu nie występuje dalej patogen. Niezwykle istotna jest staranna dezynfekcja mieszkania – szczególnie gdy chcemy uchronić bliskich przed zarażeniem. Nasza firma zajmuje się dezynfekcją mieszkań, pojazdów, lokali, hal i innych większych powierzchni. Dzięki specjalistycznym środkom oraz użyciu niezwykle skutecznego zamgławiacza ULV sprostamy każdemu zadaniu. Jeśli jesteś zainteresowany dezynfekcją mieszkania po koronawirusie, zadzwoń i umów się na zabieg.

Logotyp Opryski 4 You

Wszystkie prawa zastrzeżone – Opryski4You.pl
Używanie i kopiowanie treści i zdjęć bez zgody właściciela jest ZABRONIONE i grozi skutkami prawnymi.
Opieka i pozycjonowanie: IT AGENCJA | STRONY WWW WARSZAWA
Polecamy: Odkleszczanie i odkomarzanie | DDD Sochaczew | DDD Polska | Domy bez pozwolenia