Logotyp Opryski 4 You
Szybki kontakt

Dezynfekcja Trzebnica

Strona do wynajęcia

Jesteśmy firmą świadczącą usługi z zakresu dezynfekcji na terenie miasta Trzebnica. Działamy w pełni kompleksowo. Dezynfekujemy lokale, biura, mieszkania i inne pomieszczenia. Jaki jest cel dezynfekcji pomieszczeń? Bardzo często dezynfekujemy lokale po osobach zmarłych, które przebywały w danym miejscu. Ze względu na pandemię szczególnie polecamy dezynfekcję lokali po przebyciu COVID-19.


Pracując w obiektach przemysłu farmaceutycznego, spożywczego, dużej i małej gastronomii, hotelach, obiektach handlowych i logistycznych, salach konferencyjnych, szkołach, żłobkach, przedszkolach, biurach, domach mieszkalnych etc. warto zdecydować się na zabieg dezynfekcji, który stanowi element profilaktyki przed wieloma chorobami zakaźnymi.

W ramach naszych usług zawieramy fachową obsługę i doradztwo oraz nieodpłatny audyt przedsiębiorstwa na terenie dezynfekowanego miejsca i okolic. Wykonujemy również dezynfekcję środków transportu do przewozu osób i mienia oraz specjalnego przeznaczenia: pojazdy do wywozu odpadów, samochody do transportu zwierząt, pojazdy przewożące niebezpieczne odpady, środki transportu medycznego.

Usługę Dezynfekcji przeprowadzamy w Trzebnicy i innych miastach województwa dolnośląskiego. Dajemy gwarancję szybkich terminów zabiegu dezynfekcji oraz pełną gwarancję najwyżej jakości wykonania usługi. Dojazd do miasta Trzebnica na czas dezynfekcji lub ozonowania- gratis !

Stosowane przez nas METODY DEZYNFEKCJI:

  • dezynfekcja specjalistycznymi preparatami chemicznymi,
  • dezynfekcja zamgławiaczem ULV,

WYKONUJEMY DEZYNFEKCJĘ:

  • środków transportu i sprzętu
  • różnych pomieszczeń, w tym pomieszczeń po zmarłych
  • ośrodków zdrowia,
  • karetek etc.,
  • mieszkań z osobami po przebytym COVID-19

DEZYNFEKCJA  – SKUTECZNA LIKWIDACJA ŚRODKAMI CHEMICZNYMI LUB FIZYCZNYMI DROBNOUSTROJÓW CHOROBOTWÓRCZYCH: BAKTERII, WIRUSÓW I GRZYBÓW.

Do dezynfekcji wykorzystujemy środki fizyczne, mechaniczne, chemiczne lub biologiczne, a droga którą obierzemy każdorazowo dostosowana jest do konkretnej sytuacji oraz wymagań Klienta. Do całego procesu wykorzystujemy tylko sprawdzone i atestowane na terenie Unii Europejskiej środki.

Dezynfekcja Trzebnica ma na celu zniszczenie drobnoustrojów i ich form przetrwalnikowych. Odpowiednio dobrana dezynfekcja eliminuje wszystkie formy drobnoustrojów: bakterie, wirusy, grzyby oraz pierwotniaki.

DEZYNFEKCJA PO KORONAWIRUSIE Trzebnica

W dezynfekcji opryskowej Trzebnica wykorzystujemy ciekłe środki i różnego rodzaju opryskiwacze np. spalinowe, ręczne oraz plecakowe. Ta forma jest jedną z najczęściej stosowanych metod dezynsekcji, która znajduje zastosowanie w walce z szerokim zakresem stawonogów. Podyktowane jest to sporą grupą preparatów które możemy w tym celu wykorzystać.
Po opryski sięgamy najczęściej w mieszkaniach i innych zamkniętych pomieszczeniach, których powierzchnia nie jest zbyt duża. Mieszkania, lokale, biura są miejscami, gdzie metoda opryskowa będzie miała największą skuteczność. Nasza firma indywidualnie dobiera rodzaj dezynsekcji do każdej sytuacji. Nasi fachowcy pracują z niezwykłą starannością, dlatego mogą Państwo liczyć na skuteczność naszych działań.

Wiele osób w Polsce zachorowało na koronawirusa Sars nCov-2. Pamiętajmy, że wyzdrowienie danej osoby nie jest jednoznaczne z pozbyciem się patogenu ze środowiska. Patogeny mogą też jednak osadzać się na różnych powierzchniach, których dotyka chora osoba. Dlatego najlepszym sposobem po chorobie na usunięcie pozostałych patogenów jest kompleksowe odkażenie i dezynfekcja lokalu, w którym znajdowała się zarażona osoba. Dezynfekcja najbliższego otoczenia jest kluczowa w sytuacjach zagrożenia epidemicznego, w tym ryzyka zakażenia koronawirusem Sars nCoV-2.

Wiele wirusów i bakterii żyje poza organizmem człowieka np. na wszelkiego rodzaju powierzchniach czy sprzętach. W przypadku koronawirusa Sars nCoV-2 podejrzewa się, że pozostaje on aktywnym zagrożeniem przez okres od kilku godzin do kilku dni. Istnieje więc ryzyko, że ktoś z najbliższego otoczenia może się zarazić dotykając powierzchni tych samych, których dotykał zakażony. Oferujemy kompleksową dezynfekcję i odkażanie mieszkania w mieszkaniach i lokalach, w których znajdowała się osoba zakażona.

Trudno jednoznacznie stwierdzić, ile czasu koronawirusy mogą przetrwać w mieszkaniu lub innych wnętrzach. Mają na to bowiem wpływ różne czynniki, w tym rodzaj powierzchni, temperatura oraz wilgotność powietrza. Dlatego najlepiej wykonać dezynfekcję w każdym wypadku zakażenia, co pozwoli na wyeliminowanie możliwości zakażenia się osób postronnych.

Odkażanie mieszkania po chorobie Trzebnica

Ustąpienie objawów klinicznych nie jest jednoznaczne z zejściem procesu chorobowego. Co więcej, patogen może utrzymywać się w środowisku przed dłuższy czas. Niezwykle istotna jest staranna dezynfekcja mieszkania – szczególnie gdy chcemy uchronić bliskich przed zarażeniem. Nasza firma zajmuje się dezynfekcją mieszkań, pojazdów, lokali, hal i innych większych powierzchni. Dzięki specjalistycznym środkom oraz użyciu niezwykle skutecznego zamgławiacza ULV sprostamy każdemu zadaniu. Jeśli jesteś zainteresowany dezynfekcją mieszkania po koronawirusie, zadzwoń i umów się na zabieg. Dołożymy wszelkich starań aby sprostać Twoim oczekiwaniom.

Logotyp Opryski 4 You

Wszystkie prawa zastrzeżone – Opryski4You.pl
Używanie i kopiowanie treści i zdjęć bez zgody właściciela jest ZABRONIONE i grozi skutkami prawnymi.
Opieka i pozycjonowanie: IT AGENCJA | STRONY WWW WARSZAWA
Polecamy: Odkleszczanie i odkomarzanie | DDD Sochaczew | DDD Polska | Domy bez pozwolenia