Dezynsekcja Gdynia

Zwalczanie owadów to nasza specjalność. W Opryski4you od lat z powodzeniem przeciwdziałamy negatywnym oddziaływaniom insektów na codzienne życie mieszkańców Gdyni

Przez proces dezynsekcji rozumiana jest usługa likwidowania szkodliwych owadów, zwłaszcza pasożytniczych stawonogów do których zaliczamy pluskwy, komary, kleszcze, pchły, wszy, ale także mrówki, prusaki, karaluchy, rybiki cukrowe i inne. Koniec z powodowaniem obrzydzenia w Twoim mieście!

Karaluchy, komary, muchy, karaczany, meszki, kleszcze i wiele wiele innych. Zwalczanie owadów to jedno z głównych zadań naszej firmy. Nasz usługi wykonujemy w Gdyni i pozostałej części województwa pomorskiego.

Powodem zwalczania szkodników są zarówno względy sanitarne, jak i gospodarcze. Nikt nie chce wśród domowników posiadać nieproszonych gości w postaci szkodliwych insektów.

Dezynsekcję wykonujemy przy użyciu środków fizycznych, mechanicznych, chemicznych lub biologicznych. Używamy sprawdzonych i atestowanych na terenie Uni Europejskiej środków do zwalczania owadów, a metodę zwalczania do indywidualnych potrzeb i otaczającego środowiska.

Dezynsekcją Gdynia to inaczej likwidowanie szkodliwych owadów oraz ich larw z naszego otoczenia. Usługa jest  skierowana przede wszystkim przeciwko owadom pasożytniczym, czyli karaluchom, pchłom, wszom, komarom i innym. Dezynsekcję obligatoryjnie wykonywać muszą firmy z branży spożywczej, ze względu na rozporządzenie Ministra Zdrowa. Spowodowane jest to tym, iż owady przenoszą patogeny wywołujące wiele chorób, które mogą być bardzo niebezpieczne dla zdrowia ludzi.

DEZYNSEKCJA OPRYSKOWA GDYNIA

DEZYNSEKCJA ZA POMOCĄ ZAMGŁAWIANIA GDYNIA

Jedną z częściej stosowanych metod dezynsekcji jest dezynsekcja opryskowa. Polega na stosowaniu określonych ciekłych środków owadobójczych  z wykorzystaniem różnego rodzaju opryskiwaczy np. spalinowych, ręcznych czy plecakowa. Można stosować ją tak naprawdę do każdego rodzaju owadów.
Opryski zazwyczaj stosujemy w mieszkaniach i innych zamkniętych pomieszczeniach, których powierzchnia nie jest zbyt duża. Mieszkania, lokale, biura – to miejsca, gdzie metoda opryskowa sprawdzi się najlepiej. Jesteśmy firmą, która indywidualnie dobiera rodzaj dezynsekcji do każdej sytuacji. Realizujemy je z odpowiednią starannością, która gwarantuje skuteczność naszego działania.

Zamgławianie ULV Gdynia

Zamgławianie to bardzo skuteczna metoda stosowana głównie w pomieszczeniach wysokich, przestronnych lokalach, ale także na otwartym powietrzu. Rozpylana w powietrzu mgła dociera do znacznie większej ilości miejsc niż zwykły oprysk. W zależności od używanego urządzenia stosujemy mgłę zimną lub ciepłą. Świetne dotarcie do wszystkich nawet najtrudniejszych miejsc powoduje, że tą metodę stosujemy do zwalczania owadów latających: komarów, meszek, much moli, ale także biegających prusaków, karaluchów i pluskiew.

Zamgławianie termiczne Gdynia

Jesteśmy zespołem specjalistów, który posiada niezbędną wiedzę i profesjonalny sprzęt w postaci m.in. zamgławiaczy termicznych, które w szybki i skuteczny sposób mogą spowodować, że problemy z owadami i innymi latającymi lub biegającymi szkodnikami znikną. Z roku na rok nasze społeczeństwo coraz bardziej ceni sobie komfort życia. Owady i szkodniki bardzo często zakłócają nam spokój. W szczególności wiosna i lato, kiedy mamy wysyp kleszczy i komarów powoduje wzrost zachorowań na boreliozę i brak możliwości spokojnego spędzenia wieczorów na własnym podwórku. OFFy i spirale tylko pozornie zmniejszają zagrożenie. Od lata plaga komarów jest coraz większa, co powoduje, że skuteczne może okazać się tylko i wyłącznie wezwanie specjalistów, którzy dysponują eksperckim sprzętem i odpowiednim doświadczeniem, które może uchronić nas przed tego typu owadami.
Używamy wyłącznie atestowanych i bezpiecznych dla człowieka środków owadobójczych i preparatów gryzoniobójczych, które są zarazem skuteczne jak i bezpieczne.
Nasi pracownicy mają duże doświadczenie w skutecznym usuwaniu wszelakiego rodzaju szkodników i insektów. Świadczymy usługi dezynsekcji i deratyzacji na terenie Gdyni i okolic. Pomagamy pozbyć się najpopularniejszych insektów takich jak: prusaki, karaluchy, pluskwy, rybiki, mole, pchły, wszy, mrówki, komary, kleszcze, meszki oraz wiele innych.
Dezynsekcja Gdynia to jeden z najskuteczniejszych sposobów na pozbycie się niechcianych gości z naszego podwórka czy działki. Zadzwoń i zapisz się na dezynsekcję już teraz!
Przewiń do góry

Strona do wynajęcia

Jesli zajmujesz się usługami DDD w tej miejscowości i chcesz wynająć tę stronę, dołącz do naszego programu partnerskiego

Napisz na kontakt@opryski4you.pl