Dezynsekcja Świdnica

Opryski4you jest firmą, która wyspecjalizowała się w zwalczaniu owadów i innych insektów utrudniających codzienne życie w Świdnicy.

Dezynsekcja to proces eliminowania szkodliwych owadów, zwłaszcza pasożytniczych stawonogów (pluskwy, komary, kleszcze, pchły, wszy, mrówki, prusaki, karaluchy, rybiki cukrowe i inne). Koniec z uczuciem obrzydzenia w Twoim mieście!

Zwalczanie owadów jest istotne przede wszystkim ze względów sanitarno-zdrowotnych, jak również gospodarskich. Insekty przenoszą wiele chorób oraz powodują straty w różnego rodzaju zapasach.

Karaluchy, komary, muchy, karaczany, meszki, kleszcze i wiele wiele innych. Zwalczanie owadów to jedno z głównych zadań naszej firmy. Realizujemy usługi dla mieszkańców miasta Świdnica i reszty województwa dolnośląskiego.

Usługę dezynsekcji wykonujemy za pomocą środków fizycznych, mechanicznych, chemicznych lub biologicznych. Metodę zwalczania dostosowujemy do wymagań otaczającego miejsce działania środowiska, tak, aby dezynsekcja nie szkodziła otaczającym organizmom. Realizujemy dezynsekcją za pomocą sprawdzonych i atestowanych środków.

Dezynsekcja Świdnica: zapewniamy permamentne usunięcie szkodliwych owadów oraz ich larw z naszego otoczenia. Dezynsekcja skierowana jest przede wszystkim przeciwko owadom pasożytniczym, czyli na przykład karaluchom, pchłom, wszom i komarom. Zabieg ten wykonują klienci prywatni oraz firmy. Ministerstwo Zdrowia wydało rozporządzenie, w którym zobowiązuje przedsiębiorstwa z branży spożywczej do regularnego dokonywania dezynsekcji. Spowodowane jest to tym, że niektóre owady przenoszą patogeny wywołujące różne choroby mogące być bardzo niebezpieczne dla zdrowia ludzi.

DEZYNSEKCJA OPRYSKOWA Świdnica

DEZYNSEKCJA ZA POMOCĄ ZAMGŁAWIANIA Świdnica

Dezynsekcja opryskowa jest metodą polegającą na zastosowaniu określonych ciekłych środków, przy użyciu różnego rodzaju opryskiwaczy np. spalinowych, ręcznych czy plecakowa. To jedna z częściej stosowanych metod dezynsekcji, do której stosujemy roztwory insektycydów. Można stosować ją tak naprawdę do każdego rodzaju owadów.
Mieszkania, lokale, biura i inne pomieszczenia zamknięte, których powierzchnia nie jest zbyt duża – to miejsca, gdzie metoda opryskowa sprawdzi się najlepiej. Indywidualnie dobieramy rodzaj dezynsekcji do każdej sytuacji. Realizujemy je z odpowiednią starannością, która gwarantuje skuteczność naszego działania.

Zamgławianie ULV Świdnica

Zamgławianie to bardzo skuteczna metoda przede wszystkim w pomieszczeniach wysokich, przestronnych lokalach, ale także na otwartym powietrzu. Rozpylana w powietrzu mgła jest skuteczna, ponieważ dociera tak naprawdę do wszystkich skrytek i zakamarków. W zależności od używanego urządzenia stosujemy mgłę zimną lub ciepłą. Świetne dotarcie do wszystkich nawet najtrudniejszych miejsc powoduje, że tą metodę stosujemy do zwalczania owadów latających: komarów, meszek, much moli, ale także biegających prusaków, karaluchów i pluskiew.

Zamgławianie termiczne Świdnica

Jesteśmy zespołem specjalistów, który posiada niezbędną wiedzę i profesjonalny sprzęt w postaci m.in. zamgławiaczy termicznych, które w szybki i skuteczny sposób mogą spowodować, że problemy z owadami i innymi latającymi lub biegającymi szkodnikami znikną. Z roku na rok nasze społeczeństwo coraz bardziej ceni sobie komfort życia. Owady i szkodniki są bardzo uciążliwe, zwłaszcza latem. Wiosna i lato są okresem, kiedy występuje wysyp kleszczy i komarów, a tym samym wzrasta ryzyko zachorowania na boreliozę i inne choroby odkleszczowe. Należy jednak pamiętać, że kleszcze są aktywne przez cały rok ! OFFy i spirale tylko pozornie zmniejszają zagrożenie. Od lata obserwujemy zwiększenie populacji komarów co sprawia, że skuteczne może okazać się tylko wezwanie specjalistów dysponujących profesjonalnym sprzętem i odpowiednim doświadczeniem.
Nie używamy innych środków niż te zatwierdzone, dopuszczone do użycia na terenie Unii Europejskiej środki owadobójcze i preparaty gryzoniobójcze, które są skuteczne i bezpieczne.
Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w skutecznym usuwaniu wszelakiego rodzaju szkodników i insektów. Nasza firma świadczy usługi dezynsekcji i deratyzacji na terenie miasta Świdnica i okolic. Skutecznie pozbywamy się najpopularniejszych insektów takich jak: prusaki, karaluchy, pluskwy, rybiki, mole, pchły, wszy, mrówki, komary, kleszcze, meszki oraz wielu innych.
Dezynsekcja Świdnica to jeden z najlepszych sposobów na pozbycie się niepożądanych gości z naszego podwórka czy działki. Zaufało nam inni, zaufaj i Ty!
Przewiń do góry

Strona do wynajęcia

Jesli zajmujesz się usługami DDD w tej miejscowości i chcesz wynająć tę stronę, dołącz do naszego programu partnerskiego

Napisz na kontakt@opryski4you.pl