Dezynsekcja Sztum

W Opryski4you z powodzeniem zajmujemy się zwalczaniem owadów i innych insektów zatruwających codzienne życie w Sztumie. Z nami możesz pozbyć się nieprzyjemnych intruzów raz na zawsze!

Dezynsekcja to proces likwidowania szkodliwych owadów, zwłaszcza pasożytniczych stawonogów do których zaliczamy pluskwy, komary, kleszcze, pchły, wszy, ale także mrówki, prusaki, karaluchy, rybiki cukrowe i inne. Koniec z wywoływaniem obrzydzenia w Twoim mieście!

Karaluchy, komary, muchy, karaczany, meszki, kleszcze i wiele wiele innych. Zwalczanie owadów to jedno z głównych zadań naszej firmy. Nasz usługi wykonujemy w Sztumie i pozostałej części województwa pomorskiego.

Powodem zwalczania szkodników są zarówno względy sanitarne, jak i gospodarcze. Nikt nie chce wśród domowników posiadać nieproszonych gości w postaci szkodliwych insektów.

Dezynsekcję wykonujemy przy użyciu środków fizycznych, mechanicznych, chemicznych lub biologicznych. Używamy sprawdzonych i atestowanych na terenie Uni Europejskiej środków do zwalczania owadów, a metodę zwalczania do indywidualnych potrzeb i otaczającego środowiska.

Dezynsekcja Sztum: usuwanie szkodliwych owadów oraz ich larw z naszego otoczenia. Usługa jest  skierowana przede wszystkim przeciwko owadom pasożytniczym, czyli karaluchom, pchłom, wszom, komarom i innym. Dezynsekcję obligatoryjnie wykonywać muszą firmy z branży spożywczej, ze względu na rozporządzenie Ministra Zdrowa. Spowodowane jest to tym, iż owady przenoszą patogeny wywołujące wiele chorób, które mogą być bardzo niebezpieczne dla zdrowia ludzi.

DEZYNSEKCJA OPRYSKOWA SZTUM

DEZYNSEKCJA ZA POMOCĄ ZAMGŁAWIANIA SZTUM

Jedną z częściej stosowanych metod dezynsekcji jest dezynsekcja opryskowa. Polega na stosowaniu określonych ciekłych środków owadobójczych  z wykorzystaniem różnego rodzaju opryskiwaczy np. spalinowych, ręcznych czy plecakowa. Można stosować ją tak naprawdę do każdego rodzaju owadów.
Opryski zazwyczaj stosujemy w mieszkaniach i innych zamkniętych pomieszczeniach, których powierzchnia nie jest zbyt duża. Mieszkania, lokale, biura – to miejsca, gdzie metoda opryskowa sprawdzi się najlepiej. Rodzaj dezynsekcji zawsze dobieramy indywidualnie do zastanej sytuacji. Usługę prowadzimy z odpowiednią starannością, która gwarantuje skuteczność naszego działania.

Zamgławianie ULV Sztum

Zamgławianie to bardzo skuteczna metoda stosowana głównie w pomieszczeniach wysokich, przestronnych lokalach, ale także na otwartym powietrzu. Rozpylana w powietrzu mgła dociera do znacznie większej ilości miejsc niż zwykły oprysk. W zależności od używanego urządzenia stosujemy mgłę zimną lub ciepłą. Świetne dotarcie do wszystkich nawet najtrudniejszych miejsc powoduje, że tą metodę stosujemy do zwalczania owadów latających: komarów, meszek, much moli, ale także biegających prusaków, karaluchów i pluskiew.

Zamgławianie termiczne Sztum

Jesteśmy specjalistami- posiadamy specjalistyczną wiedzę i w pełni profesjonalny sprzęt, w tym zamgławiacze termiczne, które w szybki i skuteczny sposób mogą spowodować, że problemy z owadami i innymi latającymi lub biegającymi szkodnikami znikną. Z roku na rok nasze społeczeństwo coraz bardziej ceni sobie komfort życia. Owady i szkodniki bardzo często zakłócają nam spokój. W szczególności wiosna i lato, kiedy mamy wysyp kleszczy i komarów powoduje wzrost zachorowań na boreliozę i brak możliwości spokojnego spędzenia wieczorów na własnym podwórku. OFFy i spirale tylko pozornie zmniejszają zagrożenie. Od lata plaga komarów jest coraz większa, co powoduje, że skuteczne może okazać się tylko i wyłącznie wezwanie specjalistów, którzy dysponują eksperckim sprzętem i odpowiednim doświadczeniem, które może uchronić nas przed tego typu owadami.
Używamy wyłącznie atestowanych i bezpiecznych dla człowieka środków owadobójczych i preparatów gryzoniobójczych, które są zarazem skuteczne jak i bezpieczne.
Nasi pracownicy mają duże doświadczenie w skutecznym usuwaniu wszelakiego rodzaju szkodników i insektów. Świadczymy usługi dezynsekcji i deratyzacji w Sztumie i okolicach. Pomagamy pozbyć się najpopularniejszych insektów takich jak: prusaki, karaluchy, pluskwy, rybiki, mole, pchły, wszy, mrówki, komary, kleszcze, meszki oraz wiele innych.
Dezynsekcja Sztum to jeden z najskuteczniejszych sposobów na pozbycie się niechcianych gości z naszego podwórka czy działki. Zadzwoń i zapisz się na dezynsekcję już teraz!
Przewiń do góry

Strona do wynajęcia

Jesli zajmujesz się usługami DDD w tej miejscowości i chcesz wynająć tę stronę, dołącz do naszego programu partnerskiego

Napisz na kontakt@opryski4you.pl