Logotyp Opryski 4 You
Szybki kontakt

Odkomarzanie Kolno

Strona do wynajęcia

Każdej wiosny pojawiają się młode komary, atakując niemal wszystkie zwierzęta i ludzi. Plaga komarów pod domem może być wyjątkowo uciążliwa i niebezpieczna, ponieważ komary mogą przenosić niebezpieczne choroby. Jeśli borykasz się ze wspomnianym problemem, to czas by skorzystać z usług odkomarzanie Kolno.

Wykorzystywaną przez nas metodą do pozbywania się komarów i meszek jest zamgławianie. Jest to proces polegający na równomiernym naniesieniu preparatu na powierzchnię roślin i rzeczy. Powyższa metoda jest lepszą od oprysków, ponieważ dociera do większej ilości trudno dostępnych miejsc :

  • ściany budynków,
  • krzaki,
  • zarośla,
  • trawa.

Preparat likwiduje komary znajdujące się na zamgławianych powierzchniach. Do właściwego produktu zwalczającego owady dodajemy również zagęszczacz, którego zadaniem jest utrzymanie preparatu na roślinach mimo padającego deszczu.

Aby efekty były widoczne również następnej wiosny, bardzo istotnym jest, aby zlikwidować jak najwięcej zimujących samic komarów.

Realizowane przez nas usługi są zgodne z zaleceniami producenta używanych przez nas środków. Najlepszym okresem w ciągu dnia do przeprowadzenia procesu zamgławiania jest czas po zachodzie słońca lub pochmurne dni. Godziny po zmroku przynoszą najlepszy skutek oraz chronią przed substancją inne gatunki np. pszczoły.

ZWALCZANIE KOMARÓW KOLNO

Posiadamy stosowne uprawnienia oraz kartę charakterystyki środków do wglądu.

Nasze usługi są realizowane zarówno dla osób prywatnych oraz dla:
– wspólnot mieszkaniowych,
– spółdzielni,
– miast i gmin,
– firm,
– szkół i przedszkoli,
– innych instytucji.

USUWANIE KOMARÓW KOLNO

Zanim przystąpimy do pracy, przyjeżdżamy do zgłoszonego miejsca w celu przeprowadzenia dokładnego audytu w których mamy podjąć się procesu odkomarzania Kolno.

Odkomarzanie Kolno to zabieg kierowany dla wszystkich, którzy borykają się z plagą komarów.

Czasy bezskutecznej walki z plagą komarów bezpowrotnie minęły. Jeżeli te zbytnio się namnożyły- jest prosty sposób, aby się ich pozbyć!

Odkomarzanie to zabieg który wykonujemy na zewnątrz pomieszczeń, na wolnym powietrzu. Jego efekty są zatem wystawione na działanie warunków atmosferycznych: preparat mógłby łatwo zostać zmyty przez deszcz, jednakże dzięki metodzie pozwalającej przedłużyć efekty działania zabiegu tak się nie dzieje. Dzięki dodaniu do preparatu specjalnego nośnika, przykleja się on do liści, a jednocześnie staje się dużo bardziej odporny na działanie warunków atmosferycznych - wszystko to sprawia, że przeprowadzany przez nas zabieg jest wyjątkowo skuteczny.

Skuteczność zabiegu zależna jest od kilku czynników. Jednym z nich jest wielkość obszaru na którym wykonywany jest zabieg. Im większy obszar, tym wyższa skuteczność zabiegu. Elementem który również ma wpływ na jakość odkomarzania, jest ilość zarośli: zabieg jest najbardziej skuteczny na terenie gęsto porośniętym krzewami i innymi zaroślami.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, nasi specjaliści skutecznie namierzają miejsca, gdzie mogą lub rozwijają się larwy komarów (zabudowania oraz teren przylegający). Monitorujemy teren wokół działki, szukamy źródła stojącej wody i miejsc zawilgoconych. Dodatkowe wskazówki odnośnie lokalizacji skupiska komarów uzyskujemy od właścicieli działki podczas przeprowadzania dokładnego wywiadu.

Zazwyczaj pierwsze oględziny kończą się rekomendacjami dla właściciela: usprawnić rynny, udrożnić rowy odprowadzające nadmiar wody, zasypać wgłębienia terenu ze stającą wodą itp. Z naczyń ogrodowych zaleca usunąć zebraną w nich wodę deszczową lub stosuje się larwicyd.

Po rozpoznaniu, czas na odkomarzanie:
W przypadku stwierdzenia źródeł stojącej wody, gdzie zwykle dochodzi do rozmnażania komarów, stosuje się preparat larwicyd (bakteria Bacillus Thuringiensis posiadająca właściwości owadobójcze, lub specjalistyczny filtr na wodę) bezpośrednio w stronę wody. Co najważniejsze to nieszkodliwa dla człowieka i środowiska naturalnego substancja, która powoduje choroby komarów i meszek, tym samym ostatecznie uśmiercając je.

Następnie przystępujemy do procesu usuwania osobników dorosłych, zazwyczaj metodą zamgławiania. Metodę ta realizujemy w najwłaściwszych dla tego procesu warunkach atmosferycznych, które gwarantują trwały efekt. Zamgławiamy elewację budynku (do pewnej wysokości), trawy, krzewy i w miarę możliwości teren bezpośrednio przyległy do działki. Tworzy się w ten sposób pas ochronny, odstraszający komary i meszki przed nalatywaniem z zewnątrz, który zachowuje skuteczność owadobójczą przez kilka miesięcy przy średnio obfitych opadach deszczu.

Zabiegi wykonywane w firmie odkomarzanie Kolno są skuteczne i powodują, że niechciani gości znikną, a komfort życia w naszym otoczeniu wzrasta niemal natychmiast.

Logotyp Opryski 4 You

Wszystkie prawa zastrzeżone – Opryski4You.pl
Używanie i kopiowanie treści i zdjęć bez zgody właściciela jest ZABRONIONE i grozi skutkami prawnymi.
Opieka i pozycjonowanie: IT AGENCJA | STRONY WWW WARSZAWA
Polecamy: Odkleszczanie i odkomarzanie | DDD Sochaczew | DDD Polska | Skup nieruchomości Warszawa | Skup nieruchomości Mazowieckie | WD Nieruchomości | Upadłość konsumencka Warszawa