Logotyp Opryski 4 You
Szybki kontakt

Odkomarzanie Lubaczów

Strona do wynajęcia

Co roku na wiosnę obserwujemy pojawienie się młodych komarów, które atakują niemal wszystkie zwierzęta i ludzi. Plaga komarów pod domem może być wyjątkowo uciążliwa i niebezpieczna, ponieważ komary są wektorem wielu groźnych chorób. Jeśli borykasz się ze wspomnianym problemem, to czas by skorzystać z usług odkomarzanie Lubaczów.

Zamgławianie jest metodą wykorzystywaną przez nas w codziennej praktyce. Jest to procedura polegająca na równomiernym naniesieniu preparatu na powierzchnię roślin i rzeczy. Metoda ta jest lepszą od oprysków, ponieważ dociera do większej ilości trudno dostępnych miejsc :

  • ściany budynków,
  • krzaki,
  • zarośla,
  • trawa.

Preparat jest skuteczny w walce z komarami znajdującymi się na zamgławianych powierzchniach. Dodatkowym atutem jest fakt, że do substancji aktywnej dodawany jest zagęszczacz mający na celu utrzymanie preparatu na roślinach mimo padającego deszczu. Dzięki temu odkomarzanie jest skuteczne niezależnie od pogody.

Bardzo ważną częścią strategii walki z komarami, jest likwidacja zimujących samic komarów, ponieważ tylko dzięki temu jesteśmy w stanie podtrzymać efekt do następnej wiosny.

Usługi które świadczymy są zgodne z zaleceniami producenta. Tak więc, proces zamgławiania najlepiej wykonać po zachodzie słońca lub w pochmurne dni, gdyż podnosi to skuteczność całego zabiegu. Godziny po zmroku są najbardziej optymalne, przynoszą najlepszy skutek oraz chronią przed substancją inne gatunki np. pszczoły.

ZWALCZANIE KOMARÓW LUBACZÓW

Posiadamy stosowne uprawnienia oraz kartę charakterystyki środków do wglądu.

Nasze usługi są realizowane zarówno dla osób prywatnych oraz dla:
– wspólnot mieszkaniowych,
– spółdzielni,
– miast i gmin,
– firm,
– szkół i przedszkoli,
– innych instytucji.

USUWANIE KOMARÓW LUBACZÓW

Zanim podejmiemy decyzję o przeprowadzeniu właściwego zabiegu, przyjeżdżamy do zgłoszonego miejsca w celu przeprowadzenia dokładnego wywiadu oraz rozeznania się "w terenie"  aby podjąć proces odkomarzania Lubaczów.

Odkomarzanie Lubaczów to zabieg kierowany dla wszystkich, którzy borykają się z plagą komarów.

Już nie musisz rozkładać rąk z bezsilności - nasza grupa ekspertów upora się z chmarą komarów przywracając spokój Twojej okolicy!

Cały zabieg wykonywany jest na zewnątrz pomieszczeń, na wolnym powietrzu. Mimo, że preparat jest wystawiony na działanie warunków atmosferycznych, nie zostaje on zmyty przez deszcz, dzięki dodaniu specjalnego zagęszczacza. Nośnik ten sprawia, że substancja przykleja się do liści, a jednocześnie staje się dużo bardziej odporna na działanie warunków atmosferycznych - wszystko to sprawia, że przeprowadzany przez nas zabieg jest wyjątkowo skuteczny.

Efekty zabiegu są widoczne bardzo szybko i mogą utrzymywać się nawet do następnej wiosny w przypadku gdy zwalczymy samice komarów. Skuteczność zabiegu jest wynikiem kilku składowych. Jedną z nich jest wielkość obszaru na którym wykonywany jest zabieg. Wraz ze wzrostem obszaru na którym wykonywany jest zabieg, rośnie jego skuteczność. Elementem który również ma wpływ na jakość odkomarzania, jest ilość zarośli: zabieg jest najbardziej skuteczny na terenie gęsto porośniętym krzewami i innymi zaroślami.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, nasi specjaliści skutecznie namierzają miejsca, gdzie mogą lub rozwijają się larwy komarów (zabudowania oraz teren przylegający). Monitorujemy teren wokół działki, szukamy źródła stojącej wody i miejsc zawilgoconych. Dodatkowe wskazówki odnośnie lokalizacji skupiska komarów uzyskujemy od właścicieli działki podczas przeprowadzania dokładnego wywiadu.

Najczęściej pierwsze oględziny kończą się zaleceniami dla właściciela: usprawnić rynny, udrożnić rowy odprowadzające nadmiar wody, zasypać wgłębienia terenu ze stającą wodą itp. Z naczyń ogrodowych zalecamy usunąć zebraną w nich wodę deszczową lub zalecamy użycie larwicydu.

Po rozpoznaniu, czas na odkomarzanie:
W momencie wykrycia źródeł stojącej wody, gdzie najczęściej dochodzi do rozmnażania komarów, stosuje się preparat larwicyd (bakteria Bacillus Thuringiensis posiadająca właściwości owadobójcze, lub specjalistyczny filtr na wodę) bezpośrednio w stronę wody. Pragniemy podkreślić, że jest to nieszkodliwa dla człowieka i środowiska naturalnego substancja powodująca choroby komarów i meszek, a tym samym ostatecznie uśmiercając je.

Kolejnym krokiem jest przystąpienie do procesu usuwania osobników dorosłych, zazwyczaj metodą zamgławiania. Metoda ta jest przeprowadzana w najbardziej odpowiednich dla tego procesu warunkach atmosferycznych, co gwarantuje trwały efekt. Cała procedura polega na zamgławianiu elewacji budynku (do pewnej wysokości), traw, krzewów i w miarę możliwości terenu bezpośrednio przyległego do działki. Powstaje w ten sposób pas ochronny, odstraszający komary i meszki przed inwazją z zewnątrz, który posiada skuteczność owadobójczą przez kilka miesięcy przy średnio obfitych opadach deszczu.

Zabiegi wykonywane przez firmę odkomarzanie Lubaczów są efektywne i skuteczne - powodują, że niechciane owady znikną, a komfort życia w naszym otoczeniu wzrasta niemalże natychmiast.

Logotyp Opryski 4 You

Wszystkie prawa zastrzeżone – Opryski4You.pl
Używanie i kopiowanie treści i zdjęć bez zgody właściciela jest ZABRONIONE i grozi skutkami prawnymi.
Opieka i pozycjonowanie: IT AGENCJA | STRONY WWW WARSZAWA
Polecamy: Odkleszczanie i odkomarzanie | DDD Sochaczew | DDD Polska | Skup nieruchomości Warszawa | Skup nieruchomości Mazowieckie | WD Nieruchomości | Upadłość konsumencka Warszawa