Logotyp Opryski 4 You
Szybki kontakt

Odkomarzanie Sokółka

Strona do wynajęcia

Każdej wiosny pojawiają się młode komary, atakując niemal wszystkie zwierzęta i ludzi. Plaga komarów pod domem może być wyjątkowo uciążliwa i niebezpieczna, ponieważ komary mogą przenosić niebezpieczne choroby. Jeśli borykasz się ze wspomnianym problemem, to czas by skorzystać z usług odkomarzanie Sokółka.

Wykorzystywaną przez nas metodą do pozbywania się komarów i meszek jest zamgławianie. Proces polega na równomiernym naniesieniu preparatu na powierzchnię roślin i rzeczy. Metoda zamgławiania jest lepsza od oprysków, ponieważ dociera do większej ilości trudno dostępnych miejsc :

  • ściany budynków,
  • krzaki,
  • zarośla,
  • trawa.

Preparat likwiduje komary przebywające na zamgławianych powierzchniach. Do właściwego produktu zwalczającego owady dodajemy również zagęszczacz. Utrzyma on preparat właściwy na roślinach mimo padającego deszczu.

Bardzo istotne jest, aby zlikwidować jak najwięcej zimujących samic komarów. Dzięki temu efekty będą widoczne też następnej wiosny.

Nasze usługi realizujemy zgodnie z zaleceniami producenta używanych przez nas środków. Proces zamgławiania najlepiej przeprowadzać po zachodzie słońca lub w dni pochmurne. Godziny po zmroku przynoszą najlepszy skutek oraz chronią przed substancją inne gatunki np. pszczoły.

ZWALCZANIE KOMARÓW SOKÓŁKA

Posiadamy stosowne uprawnienia oraz kartę charakterystyki środków do wglądu.

Nasze usługi są realizowane zarówno dla osób prywatnych oraz dla:
– wspólnot mieszkaniowych,
– spółdzielni,
– miast i gmin,
– firm,
– szkół i przedszkoli,
– innych instytucji.

USUWANIE KOMARÓW SOKÓŁKA

Przed właściwym wykonaniem pracy, przyjeżdżamy w celu przeprowadzenia dokładnego audytu, aby sprawdzić miejsca, w których mamy podjąć się procesu odkomarzania Sokółka.

Odkomarzanie Sokółkato zabieg polecany wszystkim, którzy borykają się z plagą komarów.

Czasy borykania się z plagami komarów bezpowrotnie minęły. Jeżeli te zbytnio się namnożyły- jest prosty sposób, aby się ich pozbyć!

Odkomarzanie to zabieg przeprowadzany na zewnątrz pomieszczeń, na wolnym powietrzu. Jego efekty są zatem wystawione na działanie warunków atmosferycznych: preparat mógłby łatwo zostać zmyty przez deszcz. Stosujemy jednak metodę pozwalającą przedłużyć efekty działania zabiegu. Do preparatu dodawany jest specjalny nośnik, który sprawia, że preparat przykleja się do liści, a jednocześnie staje dużo bardziej odporny na działanie warunków atmosferycznych.

Skuteczność zabiegu jest zależna także od wielkości obszaru, na którym zabieg jest wykonywany. Im większy obszar, tym wyższa skuteczność zabiegu. Również ilość zarośli wpływa na efekty: zabieg jest najbardziej skuteczny na terenie gęsto porośniętym krzewami i innymi zaroślami.

Specjaliści z naszej firmy dokładnie namierzają miejsca, gdzie mogą lub rozwijają się larwy komarów (zabudowania oraz teren przylegający). Monitorujemy teren wokół działki, szukamy źródła stojącej wody i miejsc zawilgoconych. Dodatkowo przeprowadzamy wywiad z właścicielem w celu poznania najbliższej okolicy.

Zazwyczaj pierwsze oględziny kończą się rekomendacjami dla właściciela: usprawnić rynny, udrożnić rowy odprowadzające nadmiar wody, zasypać wgłębienia terenu ze stającą wodą itp. Z naczyń ogrodowych zaleca usunąć zebraną w nich wodę deszczową lub stosuje się larwicyd.

Po rozpoznaniu, czas na odkomarzanie:
W przypadku stwierdzenia źródeł stojącej wody, gdzie zwykle dochodzi do rozmnażania komarów, stosuje się preparat larwicyd (bakteria Bacillus Thuringiensis posiadająca właściwości owadobójcze, lub specjalistyczny filtr na wodę) bezpośrednio w stronę wody. Co najważniejsze to nieszkodliwa dla człowieka i środowiska naturalnego substancja, która powoduje choroby komarów i meszek, tym samym ostatecznie uśmiercając je.

Następnie przystępujemy do procesu usuwania osobników dorosłych, zazwyczaj metodą zamgławiania. Metodę ta realizujemy w najwłaściwszych dla tego procesu warunkach atmosferycznych, które gwarantują trwały efekt. Zamgławiamy elewację budynku (do pewnej wysokości), trawy, krzewy i w miarę możliwości teren bezpośrednio przyległy do działki. Tworzy się w ten sposób pas ochronny, odstraszający komary i meszki przed nalatywaniem z zewnątrz, który zachowuje skuteczność owadobójczą przez kilka miesięcy przy średnio obfitych opadach deszczu.

Zabiegi wykonywane w firmie odkomarzanie Sokółka są skuteczne i powodują, że niechciani gości znikną, a komfort życia w naszym otoczeniu wzrasta niemal natychmiast.

Logotyp Opryski 4 You

Wszystkie prawa zastrzeżone – Opryski4You.pl
Używanie i kopiowanie treści i zdjęć bez zgody właściciela jest ZABRONIONE i grozi skutkami prawnymi.
Opieka i pozycjonowanie: IT AGENCJA | STRONY WWW WARSZAWA
Polecamy: Odkleszczanie i odkomarzanie | DDD Sochaczew | DDD Polska | Skup nieruchomości Warszawa | Skup nieruchomości Mazowieckie | WD Nieruchomości | Upadłość konsumencka Warszawa