Logotyp Opryski 4 You
Szybki kontakt

Odkomarzanie Stąporków

Strona do wynajęcia

Co roku na wiosnę obserwujemy pojawienie się młodych komarów, które atakują niemal wszystkie zwierzęta i ludzi. Plaga komarów pod domem może być wyjątkowo uciążliwa i niebezpieczna, ponieważ komary są wektorem wielu groźnych chorób. Jeśli borykasz się ze wspomnianym problemem, to czas by skorzystać z usług odkomarzanie Stąporków.

Preferowaną i wykorzystywaną przez nas metodą w celu pozbycia się komarów i meszek jest zamgławianie. Proces ten polega na równomiernym naniesieniu preparatu na powierzchnię roślin i rzeczy. Metoda ta jest lepszą od oprysków, a to dzięki temu, że dociera do większej ilości trudno dostępnych miejsc :

  • ściany budynków,
  • krzaki,
  • zarośla,
  • trawa.

Preparat jest skuteczny w walce z komarami znajdującymi się na zamgławianych powierzchniach. Jako dodatek do substancji aktywnej umożliwiającej eliminację komarów, dołączany jest zagęszczacz, który ma za zadanie utrzymać wyrób na roślinach mimo padającego deszczu.

Istotnym elementem całej procedury jest likwidacja zimujących  samic komarów - dzięki temu efekty będą widoczne również następnej wiosny.

Świadczone przez nas usługi są zgodne z zaleceniami producenta używanych przez nas środków. Proces zamgławiania powinien zostać przeprowadzony po zachodzie słońca lub w pochmurne dni, ponieważ podnosi to efektywność całego zabiegu. Godziny po zmroku przynoszą najlepszy skutek oraz chronią przed substancją inne gatunki np. pszczoły.

ZWALCZANIE KOMARÓW STĄPORKÓW

Posiadamy stosowne uprawnienia oraz kartę charakterystyki środków do wglądu.

Nasze usługi są realizowane zarówno dla osób prywatnych oraz dla:
– wspólnot mieszkaniowych,
– spółdzielni,
– miast i gmin,
– firm,
– szkół i przedszkoli,
– innych instytucji.

USUWANIE KOMARÓW STĄPORKÓW

Zanim przystąpimy do pracy, przyjeżdżamy do zgłoszonego miejsca w celu przeprowadzenia dokładnego audytu w których mamy podjąć się procesu odkomarzania Stąporków.

Odkomarzanie Stąporków to zabieg kierowany dla wszystkich, którzy borykają się z plagą komarów.

Czasy bezskutecznej walki z plagą komarów bezpowrotnie minęły. Jeżeli te zbytnio się namnożyły- jest prosty sposób, aby się ich pozbyć!

Odkomarzanie to zabieg który wykonujemy na zewnątrz pomieszczeń, na wolnym powietrzu. Jego efekty są zatem wystawione na działanie warunków atmosferycznych: preparat mógłby łatwo zostać zmyty przez deszcz, jednakże dzięki metodzie pozwalającej przedłużyć efekty działania zabiegu tak się nie dzieje. Dzięki dodaniu do preparatu specjalnego nośnika, przykleja się on do liści, a jednocześnie staje się dużo bardziej odporny na działanie warunków atmosferycznych - wszystko to sprawia, że przeprowadzany przez nas zabieg jest wyjątkowo skuteczny.

Skuteczność zabiegu zależna jest od kilku czynników. Jednym z nich jest wielkość obszaru na którym wykonywany jest zabieg. Im większy obszar, tym wyższa skuteczność zabiegu. Elementem który również ma wpływ na jakość odkomarzania, jest ilość zarośli: zabieg jest najbardziej skuteczny na terenie gęsto porośniętym krzewami i innymi zaroślami.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, nasi specjaliści skutecznie namierzają miejsca, gdzie mogą lub rozwijają się larwy komarów (zabudowania oraz teren przylegający). Monitorujemy teren wokół działki, szukamy źródła stojącej wody i miejsc zawilgoconych. Dodatkowe wskazówki odnośnie lokalizacji skupiska komarów uzyskujemy od właścicieli działki podczas przeprowadzania dokładnego wywiadu.

Najczęściej pierwsze oględziny kończą się zaleceniami dla właściciela: usprawnić rynny, udrożnić rowy odprowadzające nadmiar wody, zasypać wgłębienia terenu ze stającą wodą itp. Z naczyń ogrodowych zalecamy usunąć zebraną w nich wodę deszczową lub zalecamy użycie larwicydu.

Po rozpoznaniu, czas na odkomarzanie:
W momencie wykrycia źródeł stojącej wody, gdzie najczęściej dochodzi do rozmnażania komarów, stosuje się preparat larwicyd (bakteria Bacillus Thuringiensis posiadająca właściwości owadobójcze, lub specjalistyczny filtr na wodę) bezpośrednio w stronę wody. Pragniemy podkreślić, że jest to nieszkodliwa dla człowieka i środowiska naturalnego substancja powodująca choroby komarów i meszek, a tym samym ostatecznie uśmiercając je.

Kolejnym krokiem jest przystąpienie do procesu usuwania osobników dorosłych, zazwyczaj metodą zamgławiania. Metoda ta jest przeprowadzana w najbardziej odpowiednich dla tego procesu warunkach atmosferycznych, co gwarantuje trwały efekt. Cała procedura polega na zamgławianiu elewacji budynku (do pewnej wysokości), traw, krzewów i w miarę możliwości terenu bezpośrednio przyległego do działki. Powstaje w ten sposób pas ochronny, odstraszający komary i meszki przed inwazją z zewnątrz, który posiada skuteczność owadobójczą przez kilka miesięcy przy średnio obfitych opadach deszczu.

Zabiegi wykonywane przez firmę odkomarzanie Stąporków są efektywne i skuteczne - powodują, że niechciane owady znikną, a komfort życia w naszym otoczeniu wzrasta niemalże natychmiast.

Logotyp Opryski 4 You

Wszystkie prawa zastrzeżone – Opryski4You.pl
Używanie i kopiowanie treści i zdjęć bez zgody właściciela jest ZABRONIONE i grozi skutkami prawnymi.
Opieka i pozycjonowanie: IT AGENCJA | STRONY WWW WARSZAWA
Polecamy: Odkleszczanie i odkomarzanie | DDD Sochaczew | DDD Polska | Skup nieruchomości Warszawa | Skup nieruchomości Mazowieckie | WD Nieruchomości | Upadłość konsumencka Warszawa