Logotyp Opryski 4 You
Szybki kontakt

Odkomarzanie Starachowice

Strona do wynajęcia

Młode komary co roku pojawiają się z początkiem wiosny. Atakują niemal wszystkie zwierzęta i ludzi. Nie musimy chyba nikomu powtarzać jak uciążliwa może być plaga komarów pod domem. Ponadto komary mogą przenosić niebezpieczne choroby. To czas, aby skorzystać z usług firmy odkomarzanie Starachowice.

Metoda, którą pozbywamy się komarów i meszek to zamgławianie. Proces polega na równomiernym naniesieniu preparatu na powierzchnię roślin i rzeczy. Metoda zamgławiania jest lepsza od oprysków, ponieważ dociera do większej ilości trudno dostępnych miejsc :

  • ściany budynków,
  • krzaki,
  • zarośla,
  • trawa.

Preparat likwiduje komary przebywające na zamgławianych powierzchniach. Do właściwego produktu zwalczającego owady dodajemy również zagęszczacz. Utrzyma on preparat właściwy na roślinach mimo padającego deszczu.

Bardzo istotne jest, aby zlikwidować jak najwięcej zimujących samic komarów. Dzięki temu efekty będą widoczne też następnej wiosny.

Nasze usługi realizujemy zgodnie z zaleceniami producenta używanych przez nas środków. Proces zamgławiania najlepiej przeprowadzać po zachodzie słońca lub w dni pochmurne. Godziny po zmroku przynoszą najlepszy skutek oraz chronią przed substancją inne gatunki np. pszczoły.

ZWALCZANIE KOMARÓW STARACHOWICE

Posiadamy stosowne uprawnienia oraz kartę charakterystyki środków do wglądu.

Nasze usługi są realizowane zarówno dla osób prywatnych oraz dla:
– wspólnot mieszkaniowych,
– spółdzielni,
– miast i gmin,
– firm,
– szkół i przedszkoli,
– innych instytucji.

USUWANIE KOMARÓW STARACHOWICE

Na początku, przed bezpośrednim wykonaniem zlecenia, przeprowadzamy dokładny audyt w celu sprawdzenia miejsca, w którym mamy podjąć się procesu odkomarzania Starachowice.

Odkomarzanie Starachowice to zabieg polecany wszystkim, którzy borykają się z plagą komarów.

Czasy, kiedy bez wyjątku byliśmy skazani na uciążliwe towarzystwo komarów minęły. Bez względu na to, dlaczego doszło do ich namnożenia, jest sposób, aby zredukować liczbę komarów do akceptowalnego poziomu.

Odkomarzanie to zabieg przeprowadzany na zewnątrz pomieszczeń, na wolnym powietrzu. Jego efekty są zatem wystawione na działanie warunków atmosferycznych: preparat mógłby łatwo zostać zmyty przez deszcz. Stosujemy jednak metodę pozwalającą przedłużyć efekty działania zabiegu. Do preparatu dodawany jest specjalny nośnik, który sprawia, że preparat przykleja się do liści, a jednocześnie staje dużo bardziej odporny na działanie warunków atmosferycznych.

Skuteczność zabiegu jest zależna także od wielkości obszaru, na którym zabieg jest wykonywany. Im większy obszar, tym wyższa skuteczność zabiegu. Również ilość zarośli wpływa na efekty: zabieg jest najbardziej skuteczny na terenie gęsto porośniętym krzewami i innymi zaroślami.

Specjaliści z naszej firmy dokładnie namierzają miejsca, gdzie mogą lub rozwijają się larwy komarów (zabudowania oraz teren przylegający). Monitorujemy teren wokół działki, szukamy źródła stojącej wody i miejsc zawilgoconych. Dodatkowo przeprowadzamy wywiad z właścicielem w celu poznania najbliższej okolicy.

Zazwyczaj pierwsze oględziny kończą się rekomendacjami dla właściciela: usprawnić rynny, udrożnić rowy odprowadzające nadmiar wody, zasypać wgłębienia terenu ze stającą wodą itp. Z naczyń ogrodowych zaleca usunąć zebraną w nich wodę deszczową lub stosuje się larwicyd.

Po rozpoznaniu, czas na odkomarzanie:
W przypadku stwierdzenia źródeł stojącej wody, gdzie zwykle dochodzi do rozmnażania komarów, stosuje się preparat larwicyd (bakteria Bacillus Thuringiensis posiadająca właściwości owadobójcze, lub specjalistyczny filtr na wodę) bezpośrednio w stronę wody. Co najważniejsze to nieszkodliwa dla człowieka i środowiska naturalnego substancja, która powoduje choroby komarów i meszek, tym samym ostatecznie uśmiercając je.

Następnie przystępujemy do procesu usuwania osobników dorosłych, zazwyczaj metodą zamgławiania. Metodę ta realizujemy w najwłaściwszych dla tego procesu warunkach atmosferycznych, które gwarantują trwały efekt. Zamgławiamy elewację budynku (do pewnej wysokości), trawy, krzewy i w miarę możliwości teren bezpośrednio przyległy do działki. Tworzy się w ten sposób pas ochronny, odstraszający komary i meszki przed nalatywaniem z zewnątrz, który zachowuje skuteczność owadobójczą przez kilka miesięcy przy średnio obfitych opadach deszczu.

Zabiegi wykonywane w firmie odkomarzanie Starachowice są skuteczne i powodują, że niechciani gości znikną, a komfort życia w naszym otoczeniu wzrasta niemal natychmiast.

Logotyp Opryski 4 You

Wszystkie prawa zastrzeżone – Opryski4You.pl
Używanie i kopiowanie treści i zdjęć bez zgody właściciela jest ZABRONIONE i grozi skutkami prawnymi.
Opieka i pozycjonowanie: IT AGENCJA | STRONY WWW WARSZAWA
Polecamy: Odkleszczanie i odkomarzanie | DDD Sochaczew | DDD Polska | Skup nieruchomości Warszawa | Skup nieruchomości Mazowieckie | WD Nieruchomości | Upadłość konsumencka Warszawa