Odkomarzanie Szprotawa

Wiosna oznacza pojawienie się młodych komarów, a tym samym liczne ukąszenia ludzi i zwierząt. Plaga komarów pod domem jest wyjątkowo uciążliwa i niebezpieczna, ponieważ owady te są wektorem wielu groźnych chorób. Jeśli wspomniany problem jest Ci bliski, to czas by skorzystać z usług odkomarzanie Szprotawa.

Metodą wykorzystywaną przez nas w codziennej praktyce jest zamgławianie. Procedura ta polega na równomiernym naniesieniu preparatu na powierzchnie. Metoda ta jest referencyjną w naszej firmie, ponieważ dociera do większej ilości trudno dostępnych miejsc:

  • ściany budynków,
  • krzaki,
  • zarośla,
  • trawa.

Preparat wykazuje wysoką skuteczność w walce z komarami znajdującymi się na zamgławianych powierzchniach. Dodatkową zaletą jest fakt, że substancja aktywna wzbogacana jest zagęszczaczem mającym na celu utrzymanie preparatu na roślinach mimo padającego deszczu. Sprawia to, że zamgławianie jest procesem wyjątkowo ekonomicznym i skutecznym.

Nieodłącznym elementem strategii walki z komarami jest pozbycie się zimujących samic komarów, ponieważ tylko dzięki temu jesteśmy w stanie podtrzymać efekt do następnej wiosny.

Wszelkie procedury przeprowadzamy zgodnie z zaleceniami producentów wykorzystywanych przez nas środków. Daje to gwarancję bezpieczeństwa i skutecznego działania. Wspominany proces powinien zostać przeprowadzony po zachodzie słońca lub w pochmurne dni, ponieważ podnosi to efektywność całego zabiegu. Godziny po zmroku przynoszą najlepszy skutek oraz chronią przed substancją inne gatunki np. pszczoły.

ZWALCZANIE KOMARÓW SZPROTOWA

Dysponujemy odpowiednimi uprawnieniami oraz karty charakterystyk środków do wglądu.

Świadczymy usługi zarówno dla osób prywatnych oraz dla:
– wspólnot mieszkaniowych,
– spółdzielni,
– miast i gmin,
– firm,
– szkół i przedszkoli,
– innych instytucji.

APARAT GĘBOWY

Aparat gębowy kłująco-ssący.

1 of 6
ODNÓŻA PRZEDNIE

Odnóża przednie.

2 of 6
ODNÓŻA TYLNE

Odnóża tylne.

3 of 6
ODNÓŻA ŚRODKOWE

Odnóża tylne.

4 of 6
SKRZYDŁA

Skrzydła.

5 of 6
ODWŁOK

Odwłok.

6 of 6

USUWANIE KOMARÓW SZPROTOWA

Pierwszym elementem naszej współpracy jest przyjazd do docelowego miejsca pracy oraz przeprowadzenie dokładnego audytu. Jest to ważna część procesu odkomarzania Szprotawa.

Odkomarzanie Szprotawa to zabieg dedykowany wszystkim, którzy zmagają się z plagą komarów.

Już nie musisz się martwić chmarą komarów – nasza firma dysponuje celnymi środkami by trwale pokonać problem!

Odkomarzanie to zabieg który wykonujemy na zewnątrz pomieszczeń, na wolnym powietrzu. Jego efekty są zatem wystawione na działanie warunków atmosferycznych: preparat mógłby łatwo zostać zmyty przez deszcz, jednakże dzięki metodzie pozwalającej przedłużyć efekty działania zabiegu tak się nie dzieje. Dzięki dodaniu do preparatu specjalnego nośnika, przykleja się on do liści, a jednocześnie staje się dużo bardziej odporny na działanie warunków atmosferycznych – wszystko to sprawia, że przeprowadzany przez nas zabieg jest wyjątkowo skuteczny.

Skuteczność zabiegu zależna jest od kilku czynników. Jednym z nich jest wielkość obszaru na którym wykonywany jest zabieg. Im większy obszar, tym wyższa skuteczność zabiegu. Elementem który również ma wpływ na jakość odkomarzania, jest ilość zarośli: zabieg jest najbardziej skuteczny na terenie gęsto porośniętym krzewami i innymi zaroślami.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, nasi specjaliści skutecznie namierzają miejsca, gdzie mogą lub rozwijają się larwy komarów (zabudowania oraz teren przylegający). Monitorujemy teren wokół działki, szukamy źródła stojącej wody i miejsc zawilgoconych. Dodatkowe wskazówki odnośnie lokalizacji skupiska komarów uzyskujemy od właścicieli działki podczas przeprowadzania dokładnego wywiadu.

Najczęściej pierwsze oględziny kończą się zaleceniami dla właściciela: usprawnić rynny, udrożnić rowy odprowadzające nadmiar wody, zasypać wgłębienia terenu ze stającą wodą itp. Z naczyń ogrodowych zalecamy usunąć zebraną w nich wodę deszczową lub zalecamy użycie larwicydu.

Po rozpoznaniu, czas na odkomarzanie:
W momencie wykrycia źródeł stojącej wody, gdzie najczęściej dochodzi do rozmnażania komarów, stosuje się preparat larwicyd (bakteria Bacillus Thuringiensis posiadająca właściwości owadobójcze, lub specjalistyczny filtr na wodę) bezpośrednio w stronę wody. Pragniemy podkreślić, że jest to nieszkodliwa dla człowieka i środowiska naturalnego substancja powodująca choroby komarów i meszek, a tym samym ostatecznie uśmiercając je.

Kolejnym krokiem jest przystąpienie do procesu usuwania osobników dorosłych, zazwyczaj metodą zamgławiania. Metoda ta jest przeprowadzana w najbardziej odpowiednich dla tego procesu warunkach atmosferycznych, co gwarantuje trwały efekt. Cała procedura polega na zamgławianiu elewacji budynku (do pewnej wysokości), traw, krzewów i w miarę możliwości terenu bezpośrednio przyległego do działki. Powstaje w ten sposób pas ochronny, odstraszający komary i meszki przed inwazją z zewnątrz, który posiada skuteczność owadobójczą przez kilka miesięcy przy średnio obfitych opadach deszczu.

Zabiegi wykonywane przez firmę odkomarzanie Szprotawa są efektywne i skuteczne – powodują, że niechciane owady znikną, a komfort życia w naszym otoczeniu wzrasta niemalże natychmiast.

Przewiń do góry

Strona do wynajęcia

Jesli zajmujesz się usługami DDD w tej miejscowości i chcesz wynająć tę stronę, dołącz do naszego programu partnerskiego

Napisz na kontakt@opryski4you.pl