PODSTAWY DEZYNSEKCJI
KURS ONLINE

Szkolenie kurs dezynsekcji przez Internet online

Dezynsekcja – walka ze szkodnikami

Obecność insektów w domu nie jest niczym przyjemnym. Wielu z nas doświadczyło z pewnością chwili, kiedy wieczorem wchodził do kuchni napić się wody, a tam zastał uciekające karaluchy czy inne szkodniki. Często mieszkańcy nie są w stanie poradzić sobie z niechcianymi gośćmi, przez co zaczynają zapraszać do siebie znajomych.

Dezynsekcja to przede wszystkim walka z owadami uważanymi za szkodniki – zarówno biegającymi, jak i latającymi. Mogą to być zarówno uporczywe szkodniki domowe, np. prusaki, karaluchy, pluskwy, mrówki, mole, komary czy muchy, jak i owady atakujące drewno lub np. pchły i wszy. Pod pojęciem dezynsekcji może też mieścić się usuwanie gniazd szerszeni i os. Proces tego typu obejmuje zwalczanie dorosłych osobników, a także ich larw, przez co jest dość złożony. Można wykonywać go zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i w zakładach pracy, a także na otwartych terenach (np. opryski przeciw komarom). Do dezynsekcji wykorzystuje się specjalistyczne środki chemiczne i fizyczne, a także mechaniczne (np. wyłapywanie, wytrzepywanie) i biologiczne (polegające na wykorzystaniu innych organizmów, które są naturalnymi wrogami szkodników).

Kurs – podstawy dezynsekcji online

Nasz kurs w pełni przeprowadzamy online za pomocą Internetu. Otrzymasz materiały oraz link do wypełnienia testów. Testy są sprawdzane i po ich pozytywnej weryfikacji otrzymasz informację oraz certyfikat ukończenia kursu.

WIĘCEJ INFORMACJI I ZAPISY
Przewiń do góry

UWAGA!

W związku z toczącą się walką z COVID-19, wszystkie szkolenia są zawieszone do odwołania!

Zapraszamy wkrótce.