Polityka prywatności
Przed zabiegiem
Przed zabiegiem

Czyszczenie i porządkowanie terenu

Czyszczenie i porządkowanie terenu
Karczowanie, wycinka drzew, oczyszczanie gruntu

+48 730 061 061

Zajmujemy się profesjonalnymi usługami związanymi z karczowaniem działek - w tym krzewów i drzew wraz z korzeniami. Wśród naszych usług znajdziecie Państwo wycinkę drzew i krzewów, koszenie trawy i zarośli, przygotowanie działek pod inwestycje, skracanie drzew, przerzedzanie gałęzi i wiele innych.

Co to jest karczowanie i oczyszczanie ziemi?

Oczyszczanie i karczowanie krajobrazu to dla dewelopera pierwsze zadanie. Co to jest oczyszczanie i karczowanie? Odnosi się to do podstaw oczyszczania gruntu wykonywanego przez każdego, kto kupił niezagospodarowaną ziemię, na której chce zrealizować swoją inwestycję.

Po zbadaniu terenu i wykonaniu wszelkich niezbędnych demonstracji roślinność i szczątki powierzchniowe są usuwane poprzez wykarczowanie krajobrazu. Oczyszczanie oznacza usunięcie całej roślinności. Karczowanie odnosi się do usuwania korzeni, które pozostają w glebie po jej oczyszczeniu. Karczowanie usuwa kłody, zarośla i zanieczyszczenia. Pniaki są następnie mielone lub usuwane za pomocą grabi lub podobnej maszyny. Wymaga to użycia ciężkich maszyn, takich jak spychacz, wywrotki, zagęszczarki i zgarniacze. Po ukończeniu tych podstaw oczyszczania terenu, teren jest gotowy do pierwszych prac inwestycyjnych.

O ile, w przypadku małych działek, często właściciele decydują się na własnoręczne karczowanie, o tyle w przypadku większych obszarów może być konieczne wynajęcie kogoś, kto dysponuje większym i bardziej profesjonalnym sprzętem. Należą do nich piły łańcuchowe, spychacze, koparko-ładowarki lub inny duży sprzęt. Powinieneś zatrudnić firmę, która specjalizuje się w oczyszczaniu i karczowaniu ziemi - w tym momencie to właśnie my wychodzimy naprzeciw Twoim wymaganiom i oczekiwaniom.

Nasze usługi:

- wycinka drzew metodą alpinistyczną

- wycinka drzew metodą tradycyjną

- wycinka drzew trudnych

- wycinka z podnośnika koszowego

- wycinka sekcyjna opuszczanie kawałków na linach

- wycinka drzew pod inwestycje

- skracanie drzew

- przycinka drzew

- rozdrabnianie gałęzi

- frezowanie pni drzew

- odkupienie drewna po wycince

- przygotowanie terenu pod inwestycje

- koszenie trawy

- usługi leśne

Partnerzy firmy:

Logotyp Opryski 4 You

Wszystkie prawa zastrzeżone – Opryski4You.pl
Używanie i kopiowanie treści i zdjęć bez zgody właściciela jest ZABRONIONE i grozi skutkami prawnymi.
Opieka i pozycjonowanie: IT AGENCJA | STRONY WWW WARSZAWA

Polecamy: Verido.pl