Czyszczenie i porządkowanie terenu
Karczowanie, wycinka drzew, oczyszczanie gruntu

Zajmujemy się profesjonalnymi usługami związanymi z karczowaniem działek - w tym krzewów i drzew wraz z korzeniami. Wśród naszych usług znajdziecie Państwo wycinkę drzew i krzewów, koszenie trawy i zarośli, przygotowanie działek pod inwestycje, skracanie drzew, przerzedzanie gałęzi i wiele innych.

Co to jest karczowanie i oczyszczanie ziemi?

Oczyszczanie i karczowanie krajobrazu to dla dewelopera pierwsze zadanie. Co to jest oczyszczanie i karczowanie? Odnosi się to do podstaw oczyszczania gruntu wykonywanego przez każdego, kto kupił niezagospodarowaną ziemię, na której chce zrealizować swoją inwestycję.

Po zbadaniu terenu i wykonaniu wszelkich niezbędnych demonstracji roślinność i szczątki powierzchniowe są usuwane poprzez wykarczowanie krajobrazu. Oczyszczanie oznacza usunięcie całej roślinności. Karczowanie odnosi się do usuwania korzeni, które pozostają w glebie po jej oczyszczeniu. Karczowanie usuwa kłody, zarośla i zanieczyszczenia. Pniaki są następnie mielone lub usuwane za pomocą grabi lub podobnej maszyny. Wymaga to użycia ciężkich maszyn, takich jak spychacz, wywrotki, zagęszczarki i zgarniacze. Po ukończeniu tych podstaw oczyszczania terenu, teren jest gotowy do pierwszych prac inwestycyjnych.

O ile, w przypadku małych działek, często właściciele decydują się na własnoręczne karczowanie, o tyle w przypadku większych obszarów może być konieczne wynajęcie kogoś, kto dysponuje większym i bardziej profesjonalnym sprzętem. Należą do nich piły łańcuchowe, spychacze, koparko-ładowarki lub inny duży sprzęt. Powinieneś zatrudnić firmę, która specjalizuje się w oczyszczaniu i karczowaniu ziemi – w tym momencie to właśnie my wychodzimy naprzeciw Twoim wymaganiom i oczekiwaniom.


 

Nasze usługi:

– wycinka drzew metodą alpinistyczną

– wycinka drzew metodą tradycyjną

– wycinka drzew trudnych

– wycinka z podnośnika koszowego

– wycinka sekcyjna opuszczanie kawałków na linach

– wycinka drzew pod inwestycje

– skracanie drzew

– przycinka drzew

– rozdrabnianie gałęzi

– frezowanie pni drzew

– odkupienie drewna po wycince

– przygotowanie terenu pod inwestycje

– koszenie trawy

– usługi leśne

Przewiń do góry