Polityka prywatności
Przed zabiegiem
Przed zabiegiem

Deratyzacja Nowy Dwór Mazowiecki

+48 730 061 061

Problem gryzoni zamieszkujących użytkowane przez ludzi budynki (domy, mieszkania, placówki publiczne i komercyjne) nie bez powodu jest jednym z tych, które w pierwszym rzędzie wymagają natychmiastowego reagowania. Wszelkie gryzonie, najczęściej utożsamiane przez ludzi z najróżniejszymi rodzajami szczurów i myszy, stanowią bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia, a przez to i życia człowieka. Wielokrotnie podkreśla się, że gryzonie zamieszkujące wykorzystywane przez ludzi budynki przenoszą dziesiątki chorób oraz pasożytów, a także są odpowiedzialne za różnorakie reakcje alergiczne. Deratyzacja jest formą niezbędnej ochrony człowieka przed tymi zagrożeniami.

Problem biologicznych zanieczyszczeń, takich jak odchody pozostawiane przez szczury i myszy, na niszczące działanie gryzoni wystawione są wszelkie inne elementy wyposażenia budynków, w tym kable i przewody, a nawet elementy konstrukcyjne.

Zakłady produkujące żywność i zajmujące się jej dystrybucją mają obowiązek upewnić się, że ich produkty wolne są od niebezpieczeństw płynących z obecności gryzoni, głównie przez regularne przeprowadzania procesu, jakim jest deratyzacja. Do kontaktu zachęcamy jednak również osoby prywatne, które poszukują specjalistów, którzy potrafią zaoferować skuteczne pozbywanie się kun, myszy czy szczurów innych szkodników z każdego rodzaju budynków i pomieszczeń. Nasza firma deratyzacyjna specjalizuje się w usługach takich jak profesjonalne usuwanie szczurów, usuwaniu myszy, usuwanie kun, usuwanie kretów, zwalczanie nornic i gwarantuje, że w wyniku procesu deratyzacji dany szkodnik nie powróci na miejsce wcześniej przed niego zajmowane.

Wykorzystując szereg metod, między innymi specjalistyczne pułapki i chwytacze, gwarantujemy pozbycie się problemu szkodników takich jak:

  • mysz domowa
  • mysz paletowa
  • szczur domowy
  • szczur wędrowny
  • kuna domowa
  • kuna leśna
  • kret europejski
  • nornica ruda
  • wszelkiego rodzaju inne gryzonie

W zakresie usług deratyzacji nasza firma przewiduje kompleksowe rozwiązanie problemu wszelkiego rodzaju szkodników, zaczynając od lokalizacji miejsca ich przebywania, doboru odpowiednich metod zwalczania, poprzez zapobieganie. Każdy przypadek jest inny, dlatego indywidualnie opracujemy plan działania oraz wykorzystujemy najskuteczniejsze ze środków. Jednocześnie, zdając sprawę z delikatności z jaką należy podejść do problemu zalęgnięcia się gryzoni w budynku, nasza firma gwarantuje dyskrecję podczas rozwiązywania zaistniałej sytuacji.

USUWANIE SZCZURÓW Nowy Dwór Mazowiecki

Szczury to wyjątkowo niebezpieczne i nieprzyjemne gryzonie. Po pierwsze odrażają swoim wyglądem. Po drugie przenoszą różne choroby oraz potrafią wyrządzić horrendalne straty wśród żywności i zapasów!

Trzeba z nimi stanowczo i skutecznie walczyć. Tutaj nie ma czasu na eksperymentowanie z domowymi sposobami. Takie pomysły zazwyczaj są bardzo czasochłonne i działają tylko na nieliczny procent wszystkich szkodników. A każda chwila to ogromne ryzyko rozmnożenia się gryzoni! Nikt nie chciałby, aby dwa małe szczury grasujące w piwnicy, nagle zamieniły się w całe stado gryzoni!

Co robić? Przede wszystkim nie należy tracić pieniędzy na powszechnie dostępne środki na szczury. Trutki, półśrodki i pułapki, które może zakupić każdy, nie są i nie mogą być skuteczne. Te rozwiązania muszą być proste w obsłudze i bezpieczne, skoro każdy może je kupić. Oprócz tego zaobserwowaliśmy, że te środki chemiczne, które kiedyś były skuteczne wobec szczurów, dziś już nie działają. Nasi eksperci podejrzewają, że to za sprawą zanieczyszczenia środowiska. Coraz więcej toksycznych, chemicznych odpadów, w których grasują szczury, uodparnia te szkodniki na trutki chemiczne.

Najlepiej powierzyć tę sprawę specjalistom.. Wystarczy jeden telefon, aby rozwiązać problem. Jak to dokładnie wygląda?

Dzwonisz. Przyjeżdżamy. Żaden z sąsiadów nie wie kim jesteśmy, bo niczym się nie wyróżniamy. Oceniamy sytuację i wybieramy najlepszą metodę. Problem znika.

USUWANIE MYSZY Nowy Dwór Mazowiecki

Mimo popularności myszy, szczególnie białej, jako zwierzątka domowego, mało kto cieszy się na myśl, że w kuchni lub magazynie urządził sobie gniazdo ten właśnie gryzoń. Myszy coraz częściej występują nie tylko na działce, lub w ogrodzie, ale także wewnątrz domów lub mieszkań. Jednym z powodów, dla których początkowo udamawiano kuny, a później i koty, była właśnie potrzeba skutecznego zwalczania gryzoni zamieszkałych w domach czy magazynach.

Najpopularniejszym rodzajem myszy, z którym często utożsamiamy cały gatunek, jest mysz domowa. Jest to niewielki, niepozorny gryzoń, którego rozmiar sięga dziesięciu centymetrów, nie licząc równie długiego ogona. Mysz domowa jest gatunkiem niesamowicie inwazyjnym, przemieszczającym się wraz z człowiekiem i zdolnym przystosować się do każdych warunków, włączając w to rejony o temperaturach nie wzrastających powyżej zera stopni. W sprzyjających rozwojowi warunkach, myszy rozmnażają się wyjątkowo szybko. Młody osobnik osiąga dojrzałość płciową w ciągu dwóch, maksymalnie trzech miesięcy. Ciąża trwa do 21 dni, a w jednym miocie potrafi urodzić się nawet do dziewięciu gryzoni. Ponadto, myszy rozmnażają się cały rok, rodząc młode nawet osiem razy.

Biorąc pod uwagę tempo rozmnażania, a także łatwość, z jaką przystosowują się one do nowych warunków, gryzonie te uważane są za wyjątkowego szkodnika. Zwalczanie myszy to walka nie tylko z ich domową odmianą, ale również z ich kuzynami, takimi jak mysz polna, która potrafi siać nie mniejsze zniszczenia w zapasach. Zmorą magazynów są tak zwane myszy paletowe, które, jak sugeruje nazwa, podróżują na dalekie odległości w paletach używanych do przewozu żywności.

Każda z odmian myszy jest szkodnikiem, który potrafi zniszczyć całe ludzkie zbiory pożywienia; myszy nie robią zapasów, dlatego też na bieżąco poszukują żywności w miejscu, w którym zamieszkały. Ze względu na fakt, że są to gryzonie wszystkożerne, myszy sieją spustoszenie nie tylko w zbożu, ale również pośród innych produktów spożywczych, które znalazły się w ich zasięgu, nie gardząc tymi pochodzenia zwierzęcego. Przy pojawieniu się myszy większość osób od razu zaczyna zastanawiać się jak wytępić myszy.

Przyczyną, dla której poszukuje się sposobu na to, jak pozbyć się myszy skutecznie i bezpowrotnie, są względy sanitarne; jedna tylko mysz potrafi wyprodukować niewiarygodne w stosunku do jej rozmiaru ilości moczu i kału, które stanowią oczywiste źródło bakterii. Również sama mysz może być nosicielem wirusów, bakterii i pasożytów, a biorąc pod uwagę upodobanie tych gryzoni do magazynów, palet i kontenerów, zatrważająca jest myśl o tym, iż chory osobnik może podróżować setki kilometrów, roznosząc różnego rodzaju choroby.

Szybki kontakt

Logotyp Opryski 4 You

Wszystkie prawa zastrzeżone – Opryski4You.pl
Używanie i kopiowanie treści i zdjęć bez zgody właściciela jest ZABRONIONE i grozi skutkami prawnymi.
Opieka i pozycjonowanie: IT AGENCJA | STRONY WWW WARSZAWA

Polecamy: Verido.pl