Polityka prywatności
Przed zabiegiem
Przed zabiegiem

Ozonowanie Legionowo

+48 730 061 061

Specjalizujemy się w usuwaniu zagrożeń mikrobiologicznych i chemicznych z pomieszczeń oraz środków transportu w Legionowie. Posiadamy niezbędne umiejętności, by wykorzystywać do tego celu właściwości ozonu, jak również specjalistyczną chemię. Świadczymy kompleksowe usługi usuwania zagrożeń mikrobiologicznych i chemicznych, a także czyszczenia i dezynfekcji kanałów wentylacji mechanicznej, tudzież klimatyzacji przemysłowej.

Zapewniamy bezpieczeństwo naszym klientom od kilku lat. Stosujemy się do wszystkich standardów i zaleceń, posiadamy profesjonalny sprzęt i najwyższej jakości fachowców.  W naszych działaniach stawiamy na etykę, profesjonalizm i całkowite zaangażowanie, ponieważ pełna satysfakcja klienta jest dla nas kwestią priorytetową. Zadowolenie Klientów z terenu Legionowa i całego województwa mazowieckiego to dla nas najlepsza wizytówka.

Szybki kontakt

Usuwanie zapachów Legionowo

Jesteśmy  firmą z długoletnim doświadczeniem. Dbamy o to, by Państwa domy były perfekcyjnie czyste, pachnące, pozbawione bakterii, wirusów,  grzybów i innych drobnoustrojów. Jesteśmy profesjonalistami w każdym calu. Nieustannie doskonalimy metody działań, poszerzamy zakres usług, aktualizujemy swoją wiedzę i szukamy nowych rozwiązań.

Do głównych obszarów naszych działań należą:

  • dezynsekcja, czyli zwalczanie owadów,
  • dezynfekcja,
  • usuwanie zapachów,
  • ozonowanie.

Działamy szybko, skutecznie i sprawnie. Pozbywamy się gryzoni i insektów, błyskawicznie zwalczamy siedliska drobnoustrojów. Do każdego powierzonego zadania podchodzimy priorytetowo i indywidualnie. Przyjmujemy zlecenia zarówno od firm, jak i osób prywatnych. Dbamy o zasady BHP, nie bagatelizujemy żadnego z Państwa problemów. Zachowanie idealnej czystości, usuwanie zapachów – to wszystko jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom. Naszymi dodatkowymi atutami jest mobilność zespołów oraz stała, świetnie zgrana kadra.

Zapewniamy dyskrecję i gwarantujemy pełne zadowolenie z naszych usług. Nasz personel nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, dzięki czemu efekty działań, jakich się podejmujemy z pewnością Państwa usatysfakcjonują. Pracownicy naszej firmy posiadają bogate doświadczenie zawodowe i wiedzę z zakresu biologii, ekologii, zoologii, chemii, którą zdobywają m. in. na studiach podyplomowych. Ozonowanie Legionowo to zabieg, który powoli przywrócić świeżość konkretnemu pomieszczeniu.

O efektywności podejmowanych przez nas działań świadczą bogate, ciągle poszerzane referencje. Są najlepszym dowodem świetnie wykonanej pracy. Nie chcemy zawieść Państwa zaufania, dlatego też robimy wszystko, by poziom naszych usług wciąż wzrastał.

Wykonując swoją pracę korzystamy ze skutecznych, ale bezpiecznych dla środowiska środków chemicznych. Preparaty są bezwonne i niebrudzące, charakteryzują się wydłużonym działaniem.

Bakterie, pleśń oraz grzyby to czynniki sprzyjające groźnym chorobom. W miejscach, gdzie istnieje ryzyko ich występowania,  należy regularnie przeprowadzać skuteczną dezynfekcję. Dzięki nam pozbędą się Państwo wilgoci i pleśni, usuniemy grzyby, na dobre pozbędziemy się roztoczy. Oprócz tego zajmujemy się usuwaniem zapachów, odkażaniem klimatyzacji i zalanych mieszkań, dezynfekujemy pomieszczenia po chorych, zwalczamy muchy, komary, pchły. Zakres naszych działań jest naprawdę szeroki.

Do tej pory wykonywaliśmy zlecenia dla przemysłu spożywczego, rolnictwa, ogrodnictwa, ale również lotnictwa, biur, magazynów, firm usługowych, branży medycznej, spółdzielni mieszkaniowych. Nawet najbardziej uciążliwe insekty czy bardzo nieprzyjemne zapachy nie są nam straszne. Podejmiemy się każdego wyzwania i sprostamy wszystkim Państwa wymaganiom.

Logotyp Opryski 4 You

Wszystkie prawa zastrzeżone – Opryski4You.pl
Używanie i kopiowanie treści i zdjęć bez zgody właściciela jest ZABRONIONE i grozi skutkami prawnymi.
Opieka i pozycjonowanie: IT AGENCJA | STRONY WWW WARSZAWA

Polecamy: Verido.pl