Polityka prywatności
Przed zabiegiem
Przed zabiegiem

Dezynfekcja promieniami UV-C

Z roku na rok zapotrzebowanie na usługi dezynfekcyjne rośnie. Dla skutecznej i zarazem jak najlepszej sterylizacji pomieszczeń z chorobotwórczych drobnoustrojów zaleca się nie tylko regularne czyszczenie za pomocą preparatów chemicznych, ale także stosowanie znacznie bardziej zaawansowanych rozwiązań. Mowa tu o dezynfekcji powietrza promieniami UV-C o działaniu bakteriobójczym, emitowanymi przez specjalne lampy. Czynność tego typu może być wykonywana w dowolnym pomieszczeniu, w którym zaistniało ryzyko pojawienia się mikroorganizmów o niekorzystnym oddziaływaniu na samopoczucie oraz zdrowie człowieka.
ezynfekcja ośrodków zdrowia, szpitali

Stosowanie promienia bakteriobójczego UV-C to obecnie jedna ze skuteczniejszych metod sterylizacji pomieszczeń. Lampy są w stanie zabijać i dezaktywować mikroorganizmy poprzez niszczenie kwasów nukleinowych DNA lub RNA, uniemożliwiając ich replikację oraz naprawę. Właśnie z tego względu jest rozwiązanie rekomendowane do sterylizacji pomieszczeń, w których przebywa stosunkowo duża liczba osób narażonych na wpływ mikroorganizmów, zwłaszcza takich, jak przychodnie, gabinety rehabilitacyjne, oddziały szpitalne, apteki oraz inne przestrzenie związane z opieką zdrowotną.

Należy mieć przy tym na uwadze, że bezpośrednie działanie promieni UV-C może mieć szkodliwy wpływ na organizm. Z tego względu sterylizacja powietrza w pomieszczeniach z bakterii oraz innych drobnoustrojów powinno zawsze odbywać się przy udziale specjalistów oraz z zachowaniem szczególnej ostrożności. Warto zaufać nam pod tym względem. Korzystamy z nowoczesnych i sprawdzonych lamp UV-C, dzięki którym możemy naświetlić i tym samym zdezynfekować każde pomieszczenie ze szkodliwych mikroorganizmów.

Bezpieczne zabijanie bakterii i wirusów

Lampy UV mają zdolność eliminacji ponad 99,99% mikroorganizmów, w tym bakterii, wirusów i patogenów w promieniu 3 m w ciągu 15 minut. Dla przykładu, pozbycie się szkodliwych drobnoustrojów z pomieszczenia o powierzchni 20 m kw. zajmuje maksymalnie 30 minut.

Stawiamy na bezpieczeństwo środowiska oraz wysoką dbałość o jakość świadczonej usługi. Lampy do dezynfekcji światła nie emituje ozonu i nie pozostawia resztek, dzięki czemu jest całkowicie przyjazny dla środowiska. Stosowane przez nas urządzenia nie tylko poprawiają higienę, ale także chronią od zakażenia. Podkreślamy, że zabiegi naświetlania lampami UV-C muszą być wykonywane bez obecności osób trzecich.

Dezynfekcja pomieszczeń przeprowadzana jest w szczególności w:

restauracjach,

hotelach,

galeriach handlowych,

sklepach,

biurach,

mieszkaniach,

przychodniach,

szpitalach,

urzędach,

pocztach,

aptekach

szkołach,

przedszkolach,

gabinetach,

samolotach,

autobusach

Partnerzy firmy:

Logotyp Opryski 4 YouWszystkie prawa zastrzeżone – Opryski4You.pl
Używanie i kopiowanie treści i zdjęć bez zgody właściciela jest ZABRONIONE i grozi skutkami prawnymi.
Opieka i pozycjonowanie: IT AGENCJA | STRONY WWW WARSZAWA

Polecamy: Verido.pl