Polityka prywatności
Przed zabiegiem
Przed zabiegiem

Dezynfekcja wielkopowierzchniowa

Dezynfekcja to proces zmniejszania liczby szkodliwych mikroorganizmów i patogenów do poziomu, przy którym nie będą stwarzać ryzyka zakażenia poprzez żywność, zainfekowane powierzchnie lub przedmioty. Dezynfekcja jest skuteczna dopiero po dokładnym oczyszczeniu i zdezynfekowaniu wszystkich zanieczyszczonych powierzchni i przedmiotów.

Szczególnym rodzajem dezynfekcji jest dezynfekcja wielkopowierzchniowa. Niestety, często zdarza się, że konieczne jest zidentyfikowano groźnego wirusa czy bakterie w dużych obiektach, jak biurowce, magazyny, hale produkcyjne, hale sportowe. W takim przypadku konieczna jest obsługa zlecenia przez firmę posiadającą odpowiednią kadrę i zasoby.

Posiadamy odpowiednią liczbę zamgławiaczy czy ozonatorów, która zdoła zdezynfekować zarówno hipermarket, instytucje użyteczności publicznej, hale sportowe, magazynowe, produkcyjne, zakłady karne i wiele wiele innych.

Proces dezynfekcji dużych powierzchni

Proces rozpoczyna się od szczegółowej ogólnej i szczegółowej oceny ryzyka w miejscu, która zostanie przeprowadzona przez naszego wykwalifikowanego technika, przed przeprowadzeniem określonej obróbki, która jest odpowiednia dla nieruchomości, w sposób bezpieczny i skuteczny.

Następnym krokiem jest odizolowanie obszaru, który ma być poddany zabiegowi, dokładne oczyszczenie i odkażenie wszystkich potencjalnie zanieczyszczonych obszarów o wysokim kontakcie i punktów dotykowych, takich jak klamki, poręcze, przełączniki, obszary wspólne, korytarze i meble, klatki schodowe, maszyny i sprzęt ( w zakładach przemysłowych i produkcyjnych) i innych. Po procesie dezynfekcji nasi technicy rozpoczynają dezynfekcję za pomocą ultra-niskiej objętości (ULV) zamgławiania lub spryskiwania powierzchni ultradrobnymi kroplami produktu dezynfekującego, dzięki czemu są w stanie skutecznie leczyć duże obszary w krótkim czasie. Nasze leczenie jest dokładne i obejmuje nawet trudno dostępne miejsca, wszystkie meble czy sprzęt. Wszelkie potencjalnie niebezpieczne odpady są usuwane w celu uniknięcia zanieczyszczenia krzyżowego, traktowane są skrupulatnie i usuwane w możliwie najbezpieczniejszy sposób, zgodnie ze wszystkimi przepisami i normami dotyczącymi gospodarki odpadami.

Dezynfekcja wielkopowierzchniowa po COVID-19

W przypadku potwierdzonego lub podejrzewanego przypadku COVID-19  w Twojej siedzibie, nasze usługi odkażania i dezynfekcji są dostępne dopiero po ewakuacji nieruchomości przez co najmniej 72 godziny po zgłoszeniu lub potwierdzeniu przypadku. Istnieją badania naukowe i badania, które pokazują, że ilość wirusa na zainfekowanych powierzchniach znacznie spada po 72 godzinach. Ściśle przestrzegamy wytycznych Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i rządu Wielkiej Brytanii, bez żadnych kompromisów dla zdrowia i bezpieczeństwa naszych klientów i techników. W przypadku, gdy w Twojej siedzibie nie ma potwierdzonego lub podejrzewanego przypadku Covid-19, nasze usługi dezynfekcji i dezynfekcji mogą być dostępne w ciągu 24 godzin od telefonu, w zależności od dostępności.

Środki dezynfekujące, których używamy przeciwko skażeniu i potencjalnie zakażonym obiektom, mają naukowo udowodnioną skuteczność przeciwko różnym patogenom i aktywności wirusobójczej, w tym wirusom otoczkowym, takim jak niektóre ludzkie szczepy koronawirusa. Stosowane przez nas środki dezynfekujące zostały przetestowane pod kątem adenowirusa i mysiego norowirusa, zgodnie z normą europejską EN14476 dotyczącą wykazywania wirusobójczego działania środka dezynfekującego przeciwko wirusowi opłaszczowemu.

Aktywność wirusobójcza została przetestowana po 5 minutach kontaktu w czystych warunkach i wykazała aktywność przeciwko wirusom otoczkowym, takim jak niektóre szczepy ludzkiego koronawirusa, wirus grypy, ludzki wirus niedoboru odporności (HIV), wirusowe zapalenie wątroby typu B i C, a także E. Bakterie Coli i Salmonella.

Dezynfekcja wielkopowierzchniowa w całej Polsce

Opracowaliśmy skuteczne metody świadczenia najwyższej jakości usług dezynfekcji wielkopowierzchniowej w całej Polsce, łącząc najnowsze produkty czyszczące z zespołami wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów, aby zapewnić, że właściwie nie będzie żadnych niechcianych gości w postaci bakterii, grzybów, wirusów i innych drobnoustrojów.

Jeśli nie masz pewności co do bezpieczeństwa swojego zakładu lub lokalu lub po prostu chcesz profesjonalnej dezynfekcji, zadzwoń do nas, aby umówić się na pełną dezynfekcję, po której nastąpi wytarcie, aby zapewnić usunięcie wszystkich zagrożeń i przywrócenie higieny w pomieszczeniu.

Współpracujemy z nieruchomościami mieszkalnymi i komercyjnymi na terenie całego kraju.

Dezynfekcja hal produkcyjnych

Dezynfekowanie tak dużych powierzchni jak hale produkcyjne i magazynowe to nie lada wyzwanie i test dla pracowników. Ale nie martw się – wiemy o tym wszystko! Od wielu lat bezpiecznie i skutecznie dbamy o czystość hal magazynowych i produkcyjnych na terenie całej Polski.

Korzystamy z najlepszego sprzętu i środków czystości dostosowanych do rodzaju prowadzonej działalności i jej potrzeb. Każdy tego typu projekt wymaga dużej wiedzy, doświadczenia i zaangażowania, ale nasi przeszkoleni eksperci są na to gotowi!

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, ponieważ każdy klient ma inne potrzeby. Dlatego przed rozpoczęciem współpracy najpierw przeprowadzamy niezbędne konsultacje w celu ustalenia zakresu prac i potrzeb.

Możesz mieć pewność, że zadbamy o każdy szczegół i dostosujemy naszą pracę do Twoich wymagań.

Tam, gdzie praca jest wykonywana, nie można uniknąć pozostałości produkcyjnych i ogólnego zanieczyszczenia. Osady kurzu lub pozostałości oleju mogą nawet stać się źródłem niebezpieczeństwa wypadków i mieć poważne konsekwencje ekonomiczne dla Twojej firmy. Dlatego niezbędne jest regularne sprzątanie hali. Jest podstawą wysokiej jakości produkcji i przyczynia się do bezpieczeństwa Twoich pracowników. Ponadto dziś, w dobie pandemiii koronawirusa, szczególnie ważne jest dezynfekowanie wszelkiego rodzaju przedmiotów, przez które można przenosić wirusy i bakterie.

Ale to nie wszystko: oprócz poprawy bezpieczeństwa, jakości i wydajności, czysta hala produkcyjna zapewnia pracownikom, dostawcom i klientom zadbany wizerunek Twojej firmy. Regularne sprzątanie jest czasochłonne i trudne do samodzielnego zarządzania przez wiele firm. Dlatego korzystamy z naszych kompetentnych i doświadczonych pracowników, aby sprzątać halę produkcyjną według optymalnego planu sprzątania.

Dezynfekcja magazynów

Ponieważ pandemia COVID-19 nadal wpływa na firmy, zwiększone zamówienia online i związany z nimi popyt w łańcuchu dostaw stworzyły trudną sytuację dla magazynów i centrów dystrybucji. Nie tylko muszą zapewnić odpowiedni personel i godziny pracy, aby zaspokoić wysokie zapotrzebowanie, magazyny muszą również brać pod uwagę potrzebę zachowania dystansu społecznego i fizycznego, środków ochrony osobistej i innych środków zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa.

Według badań, czyszczenie i dezynfekcja firm i obiektów ma znacznie wyższy priorytet niż przed COVID-19. Protokoły czyszczenia powinny obejmować zaplanowane, rutynowe czyszczenie i dezynfekcję często dotykanych powierzchni, takich jak blaty, stoły, klamki i uchwyty, włączniki światła, klawiatury, telefony, zlewy i krany. Powierzchnie te należy umyć mydłem i wodą, a następnie zdezynfekować środkiem dezynfekującym, aby zabić wszelkie zarazki i usunąć zanieczyszczenia.

Postępujemy zgodnie z instrukcjami na środku dezynfekującym, ponieważ może on zawierać specjalne instrukcje lub wymagania bezpieczeństwa. Realizujemy swoje usługi zgodnie z wszelkimi zaleceniami i standardami bezpieczeństwa.

Dezynfekcja hal sportowych, stadionów

Niezależnie od tego, czy chcesz zdezynfekować swój kompleks sportowy w szkole średniej lub uczelni, czy profesjonalną arenę sportową, musisz rozważyć różne te same zadania związane ze sprzątaniem, aby Twoja rozległa przestrzeń była pozytywnym i przyjemnym doświadczeniem dla odwiedzających. Skala może być inna dla każdego kompleksu, ale zarazki, wirusy i grzyby, z którymi chcesz się uporać, będą podobne w każdej z tych lokalizacji.

Profesjonalna dezynfekcja kompleksów sportowych

We wszystkich tego typu miejscach związanych ze sportem występuje duży ruch, który prawdopodobnie będzie skoncentrowany w małym oknie czasowym. Tak więc będziesz mieć dużo ludzi, jedzenia i poruszania się ludzi, które będą miały miejsce w krótkim czasie, w zależności od miejsca. Dezynfekcja urządzeń powinna  być regularnie, bo i regularnie są one używane.

Dezynfekcja kurników

W miarę zbliżania się wiosny nadchodzi czas na dobre czyszczenie i dezynfekcję obiektów dla drobiu po długiej zimie. Jest to szczególnie ważne, jeśli rozważasz sprowadzenie nowych ptaków lub wymianę stada, czy to nioski, ptaki mięsne czy ptaki pokazowe. Dekontaminacja kurnika ma kluczowe znaczenie dla zapobiegania chorób i wirusów. Jeszcze ważniejsza jest kontrola Salmonelli Enteritidis. Salmonella może zająć przewód pokarmowy kurczaka bez konieczności wywoływania oczywistej choroby u kurczaka. Może to prowadzić do inwazji organizmu na inne tkanki i ostatecznie przedostania się do układu rozrodczego i jajnika, zanieczyszczając samą komórkę jajową.

W celu zmniejszenia tego typu zagrożeń dla zdrowia zaleca się całkowite czyszczenie chemiczne, mycie i dezynfekcję kurnika po każdym stadzie lub przynajmniej raz w roku. Skuteczne czyszczenie to ciężka praca i wymaga systematycznego wykonywania kilku kolejnych kroków. Każdy krok jest ważny. Pominięcie jednego kroku lub wykonanie niekompletnej pracy w dowolnym momencie utrudni kolejny krok i doprowadzi do niepowodzenia. Dlatego też, możecie całkowicie polegać na naszej firmie, która zajmie się kompleksowym czyszczeniem i dezynfekcją kurnika.

Partnerzy firmy:

Logotyp Opryski 4 You

Wszystkie prawa zastrzeżone – Opryski4You.pl
Używanie i kopiowanie treści i zdjęć bez zgody właściciela jest ZABRONIONE i grozi skutkami prawnymi.
Opieka i pozycjonowanie: IT AGENCJA | STRONY WWW WARSZAWA

Polecamy: Verido.pl