Polityka prywatności
Przed zabiegiem
Przed zabiegiem

Odkleszczanie Warszawa

+48 730 061 061

Kleszcze i komary mają wiele podobieństw, główna różnica polega na tym, że jeden potrafi latać, a drugi nie, jednak oboje mocno przyczepiają się podczas ssania krwi. Istnieje wiele różnych objawów chorób odkleszczowych, w tym bóle głowy, bóle mięśni, gorączka oraz dreszcze. Kontrola i usuwanie kleszczy jest niezbędne, ponieważ przenoszą one wiele patogenów chorób ludzkich, takich jak borelioza, anaplazmoza i gorączka plamista. Właściciele zwierząt domowych powinni zawsze być świadomi znaczenia zapobiegania kleszczom, ponieważ problem ten z roku na rok rośnie.

Nasze unikalne podejście do zwalczania kleszczy

Do zwalczania kleszczy podchodzimy w wyjątkowy sposób. Najpierw badamy teren, na którym przyjdzie nam działać, a następnie opracowujemy plan zwalczania kleszczy razem z Tobą, by dowiedzieć się najwięcej na temat Twojego ogrodu czy podwórka i ilości występujących tam kleszczy.

1. WSTĘPNA KONTROLA

Wyszkolony specjalista przeprowadzi inspekcję, aby zbadać wielkość Twojego podwórka i gęstość liści, oglądając Twoją nieruchomość  Ten krok pomoże nam ustalić ostateczną cenę!

Po przyjeździe technik poszuka również śladów kleszczy lub komarów i zidentyfikuje potencjalne miejsca lęgowe.

2. OBRÓBKA ZEWNĘTRZNA

Twój technik będzie następnie bezpiecznie opryskiwał całe podwórko za pomocą zamgławiacza, celując w drzewa, krzewy, krzewy i inne gęsto zalesione obszary. Następnie wrócimy po jakimś czasie między wiosną a jesienią, aby ponownie zbadać i potraktować twoje podwórko ponownie środkami przeciw kleszczom.

Dlaczego warto wybrać Ogólnopolskie Centrum DDD?

Naszą pasją jest pomaganie ludziom takim jak Ty w pozbywaniu się niechcianych problemów ze szkodnikami. W związku z tym jesteśmy dumni, że jesteśmy firmą zajmującą się zwalczaniem szkodników w Warszawie gwarantującą doskonałość w zakresie wartości, usług i zaufania.

CZY KLESZCZE SĄ NIEBEZPIECZNE?

Niestety mogą być! Nie bez powodu kleszcze są uważane za jedne z najgroźniejszych szkodników. Niektóre gatunki przenoszą choroby przenoszone przez owady, takie jak borelioza. Ale nie musisz się martwić; nasza usługa usuwania kleszczy jest skierowana do tych krwiopijców, więc jesli nam zaufasz, ryzyko ukąszenia na Twojej posesji spada znacząco!. Aby umówić się na pierwszą usługę, zadzwoń pod numer 730 061 061 już dziś!

Partnerzy firmy:

Logotyp Opryski 4 You

Wszystkie prawa zastrzeżone – Opryski4You.pl
Używanie i kopiowanie treści i zdjęć bez zgody właściciela jest ZABRONIONE i grozi skutkami prawnymi.
Opieka i pozycjonowanie: IT AGENCJA | STRONY WWW WARSZAWA

Polecamy: Verido.pl