Polityka prywatności
Przed zabiegiem
Przed zabiegiem

Ozonowanie wielkopowierzchniowe

Ozonowanie to zdecydowanie jedna z najlepszych opcji jeśli chodzi o dezynfekcję powierzchni czy to w pomieszczeniach, czy samochodach. Wielu z naszych Klientów pyta, czy poprzez ozonowanie jest możliwa dezynfekcja obiektów wielkopowierzchniowych tj. hale, magazyny, sklepy czy obiekty sportowe. Odpowiadamy: oczywiście! Pod warunkiem, że wiesz jak to robić. My wiemy.

Ozonowanie wielkich powierzchni wymaga przede wszystkim umiejętności, wiedzy, ale także sprzętu. Dzięki posiadanym przez nas ozonatorom (nawet 100 sztuk działających jednocześnie!) oraz wydajnym wentylatorom, jesteśmy w stanie ozonować nawet wielkie powierzchnie.

Ozon po pierwsze działa szybko, po drugie jest bezpieczny, a po trzecie przenika także przez grube materiały co pozwala na kompleksową dezynfekcją nawet trudno dostępnych powierzchni.

Ozonowanie hal

Ozonowanie hal dotyczy przede wszystkich ogromnych hal produkcyjnych, w których na co dzień znajduje się tysiące pracowników oraz innych źródeł ewentualnych wirusów, bakterii czy grzybów. Należy zastanowić się szczególnie nad ozonowaniem w dobie pandemii koronawirusa.

Do ozonowania wielkich powierzchni m.in. hal potrzebny jest niezbędny sprzęt i wykwalifikowana kadra, którą Ogólnopolskie Centrum DDD dysponuje na co dzień. Ozonowanie tego typu obiektów możliwe jest dzięki działaniu wielu generatorów ozonu równocześnie z jednoczesnym uzyskaniem doskonałego przepływu powietrza wewnątrz hali, które pozwoli na uzyskanie równomiernego stężenia ozonu w każdym miejscu, a tym samym dezynfekcję każdego miejsca hali.

Przypomnijmy, ozon jest bezpieczny i gwarantuje szybką dezynfekcję, ponieważ jego stężenie szybko spada, co pozwala na szybkie przywrócenie ozonowanego obiektu do stanu używalności.

Ozonowanie magazynów

Ozonowanie magazynów pozwala na szybkie usunięcie wszelkiego rodzaju bakterii, wirusów, grzybów i innych drobnoustrojów, a także brzydkich zapachów w pomieszczeniach.  Ozon tym samym jest bezpieczny, a nawet wskazany dla żywności znajdującej się w ozonowanych pomieszczeniach.

Najczęściej ozonowanie powierzchni wielkopowierzchniowych jest realizowane w momencie wykrycia zagrożenia czy źródła nieprzyjemnego zapachu. Niestety mało firm traktuje ozonowanie, jako zabieg profilaktyczny. Ozonowanie przeprowadzane co kilka miesięcy da gwarant czystości pomieszczenia, wolnego od jakichkolwiek drobnoustrojów. To dodatkowy atut dla naszych kontrahentów, którzy mogą być pewni, że dany produkt był przechowywany w sterylnych warunkach. To także zaleta pod kątem dbania o zdrowie pracowników, która świadczy od "zdrowym" podejściu pracodawcy do pracowników.

Ozonowanie obiektów sportowych

Ozonowanie obiektów sportowych jest coraz częściej stosowanym zabiegiem zamawianym zarówno przez prywatnych inwestorów jak i jednostki miejskie czy wojewódzkie.

Hale sportowe czy baseny to obiekty szczególnie narażone na rozwój drobnoustrojów, grzybów, wirusów czy grzybów. Duża wilgotność i trudność w utrzymaniu idealnego porządku w tego typu obiektach wpływa na dogodne warunki do rozwoju szkodliwych czynników. Ozonowanie to świetna metoda na utrzymanie tego typu miejsc w sterylnych warunkach.

Jeśli są Państwo zainteresowani usługami ozonowania wielkopowierzchniowego, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Partnerzy firmy:

Logotyp Opryski 4 You

Wszystkie prawa zastrzeżone – Opryski4You.pl
Używanie i kopiowanie treści i zdjęć bez zgody właściciela jest ZABRONIONE i grozi skutkami prawnymi.
Opieka i pozycjonowanie: IT AGENCJA | STRONY WWW WARSZAWA

Polecamy: Verido.pl