Polityka prywatności
Przed zabiegiem
Przed zabiegiem

Skup zamgławiaczy termicznych i ULV

Realizujemy także usługi odkupu używanych zamgłąwiaczy termicznych i ULV. Niezależnie od stanu technicznego, mogą być to także zamgławiacze uszkodzone. Serdecznie zapraszamy do kontaktu już dziś.

Jeśli jesteś sadownikiem czy rolnikiem i posiadasz wysłużony zamgławiacz termiczny lub ULV, którego chcesz szybko się pozbyć i odzyskać za niego jakieś pieniądze świetnie trafiłeś. Odkupujemy niemal wszystkie modele zamgławiaczy znanych marek. Jesteśmy gotowi dać Ci gotówkę do ręki w zamian za Twój często starszy, a być może uszkodzony zamgławiacz. Skupujemy oczywiście zamgławiacze także od innych osób np. firm DDD.

Już dziś zadzwoń do nas i skorzystaj z darmowej wyceny.

Odkupujemy niemal wszystkie zamgławiacze:

Firma PulsFog

Pulsfog K10
Pulsfog K20
Pulsfog K22
Pulsfog K30

w wersjach standard, bio czy SP.

Firma IGEBA

IGEBA TF 34
IGEBA TF 35
IGEBA TF 65/20 E
IGEBA TF 95 HD
IGEBA EVO 35
IGEBA TF F 160 150

Firma AirFog

AirFog AE35
AirFog U260

Firma SM BURE

SM Bure GoodFog 26
SM Bure TH-130A
SM Bure BF-150
SM Bure TH-150A
SM Bure BF-200

Firma VectorFog

VectorFog H100SF 
VectorFog H200SS
VectorFog H300SF
VectorFog C150+
VectorFog C100+
VectorFog C20+

Twojego zamgławiacza nie ma na powyższej liście? Nic nie szkodzi! Podaliśmy tu tylko najpopularniejsze modele. Jeśli posiadasz niestandardowy zamgławiacz termiczny lub ULV, innych firm, zadzwoń i zapytaj o wycenę.

+48 730 061 061

Skup zamgławiaczy termicznych i ULV to świetna okazja dla każdego, kto używał swojego zamgławiacza, jednak w pewnym momencie przestał on działać, bądź po prostu nie jest już potrzebny. Wiele osób zastanawia się, co z nim zrobić. Z jednej strony można samodzielnie wystawić ofertę w Internecie. Jednak po pierwsze, zepsutym zamgławiaczem mało kto będzie zainteresowany, a sprawny zamgławiacz przyda się tylko wąskiemu gronu odbiorców.

Jeśli chcesz oszczędzić sobie nerwów, pieniędzy i czasu na wystawianie ogłoszeń, już dziś zadzwoń do nas i sprzedaj nam swój zamgławiacz termiczny lub ULV za gotówkę. Nie będziemy się targować i marudzić, ustalimy cenę, za którą możesz błyskawicznie sprzedać swój sprzęt. Co więcej, w wielu przypadkach będziemy mogli odebrać go od Ciebie osobiście! Bez konieczności przygotowywania i opłacania przesyłek.

Jeśli posiadasz starszy model zamgławiacza i nie jest Ci potrzebny lub po prostu odmawia posłuszeństwa już dziś zadzwoń i odzyskaj za niego gotówkę.

Partnerzy firmy:

Logotyp Opryski 4 You

Wszystkie prawa zastrzeżone – Opryski4You.pl
Używanie i kopiowanie treści i zdjęć bez zgody właściciela jest ZABRONIONE i grozi skutkami prawnymi.
Opieka i pozycjonowanie: IT AGENCJA | STRONY WWW WARSZAWA

Polecamy: Verido.pl