Polityka prywatności
Przed zabiegiem
Przed zabiegiem

Sprzątanie i czyszczenie po pożarach Warszawa | usuwanie szkód

Kompleksowe sprzątanie po pożarze, ozonowanie i czyszczenie domów, mieszkań, biur w Warszawie

Wypadki losowe zdarzają się każdego dnia. Wśród nich są również bardzo niebezpieczne pożary. Straty, jakie dokonały w historii są nie do policzenia. Wielu z nas nie zdaje sobie jednak sprawy, że pożary wyrządzają krzywdę także tygodnie i miesiące po zdarzeniu. Chodzi o pozostałości i substancje szkodliwe, które osiadają się w uszkodzonym pomieszczeniu.

Okazuje się, że tylko kompleksowe i specjalistyczne sprzątanie po pożarach Warszawa może przynieść skutek i zdezynfekować w odpowiedni sposób pomieszczenie dotknięte pożarem. Brak takich działań może spowodować wiele problemów zdrowotnych w przyszłości. Nie warto więc lekceważyć takiego ryzyka.Czyszczenie po pożarze w Warszawie – co najpierw?

Jako pierwsi na miejsce zdarzenia pożaru przyjeżdżają oczywiście jednostki straży pożarnej, którzy starają się ugasić pożar. Po akcji gaśniczej zawiadamiana zostaje policja, a następnie strażacy dbają o to, by  budynek dotknięty pożarem został zabezpieczony poprzez wyłączenie elektryczności i ewentualnie odłączenie dostępu do gazu.

Następnie służby muszą ocenić kto lub co jest winne zaprószenia ognia w domu. Jeśli wina nie stoi za którymś z domowników, na miejsce przybędzie rzeczoznawca z ubezpieczalni, który oceni ilość i wartość poniesionych strat.

Pamiętajmy, że do czasu zakończenia postępowania ubezpieczeniowego, nie należy zamawiać sprzątania po pożarach Warszawa. Wykonanie tych czynności może sprawić, że ostateczna wycena szkód będzie zaniżona.

Czyszczenie po pożarze Warszawa może zostać rozpoczęte dopiero po ostatecznym zakończeniu prac zabezpieczających. Niestety, zwykłe sprzątanie nie da nam pożądanego efektu. Tego typu pracami powinny zajmować się wyłącznie wykwalifikowane i doświadczone osoby.

Kompleksowe i skrupulatne sprzątanie po pożarach w Warszawie

Każde sprzątanie po pożarach musi rozpocząć się od czynności dość oczywistych. Wyniesienie gruzu oraz wyrzucenie wszystkich przedmiotów, które nie będą już nadawały się do dalszego użytku to podstawa i przygotowania do pozostałych czynności.

Pamiętajmy, że czyszczenie po pożarze w Warszawie powinno być wykonywane przez osoby wykwalifikowane i odpowiednio zabezpieczone odzieżą ochronną i maseczkami czy rękawiczkami. Jest to konieczne w celu zabezpieczenia organów wewnętrznych przed szkodliwymi substancjami, które mogłyby niekorzystnie wpłynąć na nasz organizm. Usuwanie szkód po pożarze to realizacja usług dezynfekcji za pomocą oprysku lub ozonowania, co pozwala na przywrócenie mieszkania czy domu do jego pierwotnego stanu, pozwoli usunąć nieprzyjemne zapachy spalenizny i jest konieczne przed realizacją jakiegokolwiek remontu.

Sprzątanie po pożarach

Ozonowanie po pożarze Warszawa – specjaliści DDD pomogą w sprzątaniu po pożarze

Jak już wspominaliśmy, tylko dokładne i profesjonalne sprzątanie po pożarze może pomóc nam przywrócić dotknięty żywiołem budynek.

Niebezpieczeństwa wynikające z pożaru i unoszącym się dymem:

Pożary mogą spowodować uszkodzenia konstrukcyjne nieruchomości, dlatego musisz upewnić się, że budynek został udostępniony do ponownego wejścia przez członka straży pożarnej, zanim ktokolwiek wejdzie do środka.

Elektryka w budynku również może być zagrożeniem i musi zostać przetestowana przez profesjonalistę przed jej ponownym włączeniem,

Nawet mały lub pobliski pożar może wpłynąć na cały dom. Fizyczne uszkodzenia spowodowane samym pożarem mogą być zlokalizowane w jednym obszarze budynku. Jednak dym i sadza mogą przemieszczać się do wielu innych pomieszczeń i również wymagają szczegółowej i systematycznej uwagi.

Nasycenie dymem i sadzą w tekstyliach, ścianach, podłogach i tapicerce może pozostawić kwaśne chemikalia i silny zapach. Profesjonalne czyszczenie po pożarze pomoże uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji.

Mienie mogło również ucierpieć z powodu wody lub chemikaliów użytych do gaszenia pożaru i trzeba się tym zająć.

TWOJA SATYSFAKCJA  jest naszym najwyższym priorytetem. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że w przeszłości nie doświadczyłeś pożaru ani podobnego zdarzenia. Cały proces może być dla Ciebie przytłaczający. Zgłoszenie roszczenia ubezpieczeniowego, inwentaryzacja rzeczy i wejście do domu po pożarze jest przykrym doświadczeniem. Przejmiemy te obowiązki za Ciebie. Naszym zadaniem jest edukowanie i wspieranie Cię przez cały proces naprawy szkód pożarowych.

ZADZWOŃ JUŻ TERAZ 730 061 061

Partnerzy firmy:

Logotyp Opryski 4 You

Wszystkie prawa zastrzeżone – Opryski4You.pl
Używanie i kopiowanie treści i zdjęć bez zgody właściciela jest ZABRONIONE i grozi skutkami prawnymi.
Opieka i pozycjonowanie: IT AGENCJA | STRONY WWW WARSZAWA

Polecamy: Verido.pl