Polityka prywatności
Przed zabiegiem
Przed zabiegiem

Usuwanie azbestu

Eliminacja azbestu nie jest zadaniem osób bez doświadczenia, ryzyko związane z azbestem powinno być rozwiązywane przez profesjonalną firmę zajmującą się jego usuwaniem, taką jak Bio-clean PPU. Jeśli zlokalizowałeś azbest w swoim domu lub firmie, nasi wyspecjalizowani specjaliści od usuwania azbestu oferują usługi redukcji emisji w całym kraju.

Co to jest azbest?

Azbest to ogólne określenie wielu włóknistych minerałów krzemianowych. Produkty wykonane z cementu azbestowego – wiązanego materiału azbestowego – obejmują rynny i rury spustowe z włókien (płaskie i profilowane), a także inne rury do wodociągów, odprowadzania wody lub kanałów spalinowych, faliste arkusze dachowe, gonty dachowe i rynny.

Azbest to rodzaj materiału budowlanego stosowanego w budownictwie od lat 40. do końca lat 80. XX wieku.

Zanim poznano zagrożenia dla zdrowia, wyroby azbestowe były szeroko stosowane, ponieważ były trwałe, ognioodporne i miały dobre właściwości izolacyjne.

Firma Bio-clean P.P.U. posiada niezbędne zezwolenia a co najważniejsze doświadczenie w usuwaniu i dekontaminacji pomieszczeń z azbestu.


782 361 084


Zadbaj o bezpieczeństwo

Gdzie jest powszechnie spotykany azbest?

  • Kotły i przewody piecowe
  • Kafelki podłogowe
  • Materiały dachowe
  • Klocki hamulcowe
  • Izolacja
  • Farby
  • Sufity podwieszane
  • Fasady
  • Oraz wiele innych elementów w starszych konstrukcjach

Istnieją określone wymagania dotyczące postępowania z azbestem podczas usuwania, drobnych prac lub procedur konserwacyjnych. Ważna jest również wiedza o zakazanych czynnościach, powiadomieniach, licencjach, a także porady dotyczące sprzątania po powodziach, burzach czy pożarach.

Zagrożenie azbestem

Usuwanie azbestu jest ważne ze względu na związane z tym ryzyko dla zdrowia. Najważniejszym motywem Bio-clean PPU jest bezpieczeństwo. Nasi specjaliści przed azbestem są chronieni od stóp do głów w sprzęt przeznaczony tylko i wyłącznie do tych celów. Mamy wszystko, co niezbędne, aby przywrócić nieruchomość z niezbędnymi wymogami prawnymi, zapewniając zdrowie i bezpieczeństwo.

Usuwanie azbestu to wymagająca procedura. Kiedy azbest jest uwalniany do powietrza, wdychanie toksycznych włókien może spowodować raka. Wielu właścicieli domów, właścicieli firm lub licencjonowanych wykonawców napotyka się na azbest podczas przebudowy nieruchomości, zwłaszcza jeśli przebudowywany jest budynek zbudowany przed 1960 r. Nasi technicy do usuwania azbestu mają procedury niezbędne do bezpiecznego usunięcia azbestu z nieruchomości.

Każdy aspekt ma kluczowe znaczenie w przypadku pracy z azbestem, od odpowiedniego uszczelnienia, etykietowania i przenoszenia do właściwego usunięcia, nawet jeden mały błąd może narazić wielu na ryzyko zdrowotne związane z wdychaniem włókien azbestu. Upewnij się, że zatrudniasz tylko profesjonalnego wykonawcę, który specjalizuje się w usługach redukcji azbestu. Nie ma nic ważniejszego niż bezpieczeństwo twojego domu, rodziny i zdrowia.

ZADZWOŃ JUŻ TERAZ 782 361 084

Partnerzy firmy:

Logotyp Opryski 4 YouWszystkie prawa zastrzeżone – Opryski4You.pl
Używanie i kopiowanie treści i zdjęć bez zgody właściciela jest ZABRONIONE i grozi skutkami prawnymi.
Opieka i pozycjonowanie: IT AGENCJA | STRONY WWW WARSZAWA

Polecamy: Verido.pl