Polityka prywatności
Przed zabiegiem
Przed zabiegiem

Usuwanie szkód w zabytkach

Niestety, klimat zmienia się z roku na rok. Powoduje to coraz częstsze anomalia pogodowe, które dotykają wielu mieszkańców Polski. Niestety takie warunki nie oszczędzają także zabytków. Dodatkowo, wiele z obiektów czy budynków jest wysoce narażona na pożary.

Na skutek powodzi, wichur czy gradobicia, bardzo często dochodzi do uszkodzenia tego typu budynków.  Na szczęście na rynku znajdziemy takie firmy jak nasza, które zajmują się kompleksową dekontaminacją budynków wpisanych do rejestru zabytków. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i starannym wykonywaniu każdego ze zleceń, możemy być pewni, że usuwanie szkód w zabytkach zostanie przeprowadzone w sposób nienaruszający ważnych dla dziedzictwa kulturowego i historycznego miejsc.


730 061 061

Usuwanie skutków pożarów w zabytkach

Nasza firma posiada niezbędne doświadczenie, zaplecze kadrowe i techniczne, by skutecznie pozbyć się skutków pożarów także w obiektach szczególnie chronionych tj. zabytkach.

Niestety pożary w zabytkach zdarzają się często. Właściciele obietków czy kamienic często nie wiedzą jak zabrać się za usuwanie skutków takiego zdarzenia i jak przywrócić dany obiekt do użytku. Na szczęście nasza firma specjalizuje się w tego typu zleceniach, co pozwala nam szybko i skutecznie zniwelować skutki traumatycznych zdarzeń.

Jedną w najlepszych metod np. przy oczyszczaniu po pożarze jest metoda czyszczenia latekstem.

Pozwala ona na bezpieczne usunięcie osadów pożarowych bez używania inwazyjnych metod mechanicznych czy chemicznych. Warto zaufać firmie, która stworzyła sprawdzone rozwiązania na podstawie własnych doświadczeń i obserwacji.

Usuwanie skutków powodzi w zabytkach

Woda to zdecydowanie najgroźniejszy z żywiołów. Tam, gdzie ogień nie da rady się dostać, woda zrobi to bez żadnych utrudnień. Jako Polacy zdecydowanie pamiętamy rok 1997, kiedy to nasi rodacy zmagali się z wielką falą. Niestety wówczas znaczące szkody dotknęły także zabytki. 

W tamtym okresie technologia i wiedza nie pozwalała na szybkie zniwelowanie szkód i osuszenie budynków. Dziś, m.in. dzięki innowacyjnemu podejściu do tematu oraz poszerzaniu wiedzy na temat dekontaminacji, jesteśmy w stanie doprowadzić budynek do stanu przed powodzią. Osuszanie i dezynfekcja pozwala na skuteczne przywrócenie do życia zabytku.

ZADZWOŃ JUŻ TERAZ 730 061 061
lub NAPISZ kontakt@opryski4you.pl

Partnerzy firmy:

Logotyp Opryski 4 You

Wszystkie prawa zastrzeżone – Opryski4You.pl
Używanie i kopiowanie treści i zdjęć bez zgody właściciela jest ZABRONIONE i grozi skutkami prawnymi.
Opieka i pozycjonowanie: IT AGENCJA | STRONY WWW WARSZAWA

Polecamy: Verido.pl