Polityka prywatności
Przed zabiegiem
Przed zabiegiem

Zapobieganie zakażeniom

Firma Bio-Clean w swojej ofercie proponuje usługi w zakresie zapobiegania skutkom chorobotwórczym, wywołanym między innymi przez bakterie, wirusy czy patogeny.

Jako jedyna firma prywatna posiadamy procedury postępowania z potencjalnie zakaźnym materiałem biologicznym, opracowane we współpracy z Państwowym Zakładem Higieny. Mamy również certyfikat wydany przez NATO (NCAGE), świadczący o działalności w wytwórstwie środków i posłudze związanej z ochroną.


730 061 061


Robimy wszystko, by nie dopuścić do zakażenia

Oferujemy wsparcie i pracę opartą na wieloletnim doświadczeniu w specjalistycznej branży, dotyczącej zapobiegania zakażeniom, utrzymaniu higieny, czystości i sterylności miejsc publicznych i domów prywatnych. Wykonujemy badania i audyty mikrobiologiczne, które pozwalają nam ustalić stopień zakażenia danego obszaru, a następnie podjąć właściwe kroki w celu zatrzymania rozprzestrzeniania się wirusów i zarazków. Jest to szczególnie ważne w przestrzeniach, w których każdego dnia przebywa wiele osób, a także w ośrodkach związanych ze służbą medyczną, socjalną, pomocową i skupiającą chorych, rekonwalescentów lub seniorów. Są oni bowiem bardziej narażeni na skutki źródeł epidemii, rozwijającej się w zanieczyszczonych, zakażonych czy zainfekowanych miejscach, bądź pochodzącej od mikroorganizmów, grzybów, pleśni, jak i wirusów roznoszonych drogą kropelkową.

Nasze działania to kompleksowa dezynfekcja wszelkich powierzchni, polegająca na chemicznym oczyszczeniu pomieszczeń profesjonalnymi środkami dezynfekcyjnymi, metodą mechaniczną i ręczną. Następnym etapem jest ozonowanie, a w razie potrzeby naświetlanie pomieszczeń lampami UV w celu całkowitej sterylizacji. Wymienione czynności, przeciwdziałające roznoszeniu się zakażeń, wykonujemy przy pomocy odpowiednio dobranego do danego przypadku sprzętu technicznego oraz higienicznego.

Nasze zaangażowanie i skrupulatność w czyszczeniu pomieszczeń i zapobieganiu zakażeniom, jest potwierdzone rekomendacjami i przykładami z zakończonych z sukcesem dezynfekcji

ZADZWOŃ JUŻ TERAZ 730 061 061
lub NAPISZ kontakt@opryski4you.pl

Partnerzy firmy:

Logotyp Opryski 4 YouWszystkie prawa zastrzeżone – Opryski4You.pl
Używanie i kopiowanie treści i zdjęć bez zgody właściciela jest ZABRONIONE i grozi skutkami prawnymi.
Opieka i pozycjonowanie: IT AGENCJA | STRONY WWW WARSZAWA

Polecamy: Verido.pl